Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobry osprzęt elektryczny

Utworzony przez Garfield, 16 października 2013 o 11:42
Poszukuję dobrego osprzętu elektrycznego (gniazda, łączniki itp), jaki macie u siebie w domu/mieszkaniu? Jesteście z niego zadowoleni? Ja się zastanawiam nad ospelem, bo jest stosunkwo tani, macie jakieś doświadczenia z nim?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ospel według mnie jest jednym z lepszych i po dobrej cenie, więc możesz bez problemu w niego zainwestować.
0
Ja mam właśnie ospela w domu i bardzo go sobie chwalę. Z montażem nie miałem żadnego problemu i póki co osprzęt trzyma się bardzo dobrze.
0
Też bym postawił na ospela. Za tak dobrą cenę, nie dostaniesz lepszej jakości.
0
a którą serię z ospela najbardziej polecacie?
0
Sonata Ospelowska - świetna
0
Sonata to już taki klasyk widze:) A widzieliscie nowe serie? i jak wrazenia?
0
IMPRESJE widziałam !!! Podoba mi si,e ogromnie :)
0
Sonata to już taki klasyk widze:) A widzieliscie nowe serie? i jak wrazenia?
  Proszę napsz jakie sa w Ospelu nowosci. Bardzo jestem ciekaw
0
chyba seria Karo. Tak mi się zdaje :) Pozdrowienia
0
Karo! no wlasnie sprawdzałem na ich stronce i rzeczywiscie
0
Sonata teraz ma nawet zniżke do -20 na ich stronce
0
tylko na stronie?
0
tylko na stronie?
A to juz musisz obadac w sklepach, do ktorych chodzisz . Ja na stronce ospela tylko widzialam. Dlatego tez taka info jest podana
0
Też bym postawiła na ospel - rozsądne ceny i dobra jakość
0
Też bym postawiła na ospel - rozsądne ceny i dobra jakość
a do tego ostatnio zaczeli robic coraz ladniejsze rzeczy, ida z duchem czasu :) to sie ceni
0
no gorzej gdyby nie szli:) A tak to do modnego mieszkanka tez pasuje  - i bardzo fajnie!
0
Ja kupiłem gniazdka i włączniki na allego kosztowały chyba jakoś 10 zł włącznik i 15 zł gniazdka. Są fajne lekko złote ogólnie zrobione z wytrzymałego plastiku. W prawdzie remont miałem niecały rok temu tak że nie są jeszcze za bardzo używane ale jak do tej pory wszystko jest ok. Nie poluzowały się nie ma żadnych zwarć ani niczego takiego mam nadzieje że wytrzymają przynajmniej przez kilka lat. 
0
Ospel polecam posiadają bardzo szeroki asortyment wyrobów, posiadam cały osprzęt z tej firmy i nie ma problemu z działaniem :)
0
Schneider, Berker - to są marki. Ospel? jeśi chcesz zrobić tanio to ok, ale pytałeś o dobre marki :) Doświadczenia mamy dużo i krótko mówiąc ... nie ma porównania :)
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: