Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co do budowy to ja radziłbym najpierw zrobić badania gruntu pod budowę, takie geotechniczne badania według mnie sa nieodzowne, dają pewność, że potem z budynkiem będzie wszystko ok. dla nas takie badania wykonywał warszawski zakład andrzeja kadłubowskiego ******kadlubowski.waw.pl/  i ok, wszystko szybko i sprawnie poszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My przy budowie  domu skorzystaliśmy z usług MKK budownictwo, cenowo wyszło spoko, a dodatkowo nie musiełem siedzieć całymi dniami na budowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli już chcemy budować dom to warto wyposażyć się we wszystkie niezbędne rzeczy na placu budowy. ***s://wcserwis.pl/kontener-magazynowy/ - kontenery magazynowe są na pewno jedną z nich :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed budową warto się zastanowić czy ma się czas na organizację całego przedsięwzięcia. niektóre firmy tkaie jak np. ta: ***trudzia.pl/budowa-domow-wroclaw/kompleksowa-budowa-domu/ zajmują się całym procesem inwestycyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...