Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jakie meble do kuchni?

Utworzony przez majka, 9 stycznia 2015 r. o 13:38
Hej, robię remont w kuchni, zrobiłam sobie podłogową "szachownicę" czyli czarno białą terakotę, zawsze o niej marzyłam, ale gdzie kupić meble? Doradzicie mi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aranżacja Twojej kuchni jest dużym wyzwaniem. Nie tylko ze względu na dostosowanie mebli do przestrzeni, ale również do indywidualnych oczekiwań Klienta. Nasza firma już od wielu lat wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Nasi projektanci stworzą dla Ciebie projekt, który będzie dopasowany do całej przestrzeni pomieszczenia, a także do kolorystyki podłogi. Nasze salony są w wielu miastach w całej Polsce. Wejdź na naszą stroną i sprawdź naszą ofertę. zapraszamyWFM KUCHNIE    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generalni wszędzie, ja bym obstawał za jakims energetycznym kolorem - jasno żółte lub czerwone - myślę, że ładnie będą kontrastowały z taką podłogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIałe meble fajnie by wyglądały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydownie białe meble będą idealne. Bardzo duży ich wybór można znaleźć na. http://www.impresje24.pl/#. Sama mam stamtąd sporo produktów i pięknie się prezentują, a w dodatku, mimo że mam je od kilku lat, nic nie straciły ze swojego uroku. Kolor też się nie zmienił:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawiłabym na jakieś meble w kolorze;) białe czy czarne raczej nie, będzie tego za dużo, coś co skontrastuje podłogę będzie idealne;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spory wybór masz w kuchniach forte. W Lublinie mają trochę salonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy z drewna , litego też mają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że najlepszym wyjściem jest zamówienie mebli na wymiar. Owszem długo się zastanawiałam czy zdecydować sie na taki krok, czy po prostu wziąć gotowe, ale ostatecznie uważam, że to był najlepszy wybór. Mam kuchnie idealnie dostosowaną do powierzchni więc wszystko jest na swoim miejscu. Korzystałam z usług Max Kuchnie, na pewno w Twojej okolicy również znajduje się to studio mebli kuchennych :). Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz odwrotnie, chwalę sobie z nimi współpracę :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Meble na wymiar są najlepszym rozwiązaniem. Może i trzeba zapłacić trochę więcej, ale.. Ale nie musimy później kombinować, że to musi być tu, a to miało być tam... Albo tu przyciąć, tam dołożyć... Jak mamy na wymiar, to wszystko jest idealnie według naszego pomysłu, projektu. Polecam więc właśnie takie rozwiązanie ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może spójrzcie na tą białą kuchnię? Mi się bardzo podobają meble w takim stylu. U siebie meble kuchenne z białymi frontami u góry, a z ciemno drewnianymi na dole i wygląda to elegancko i nowocześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam sugerować konkretne meble, to polecam - http://meble-bik.pl/ Ale generalnie raczej nie nastawiajcie się na najbardziej znane marki, tylko raczej na wykonanie tych mebli. Sensowna jakość pozwoli dać sobie święty spokój z meblami na długi okres czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam wszystko z ikei:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej fajne meble możesz sobie podejrzeć a stonce styl dom mix
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiałam na wymiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;) kurwa mac     .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie sam zrobiłem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble do kuchni z IKEA bardzo mi się podobają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...