Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jakie meble do kuchni?

Utworzony przez majka, 9 stycznia 2015 r. o 13:38
Ja kupowałam meble do kuchnia na zamówienie jedynie regały kupiłam przez internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... A nie lepiej kupować w jakiś porządnych sklepach internetowych? Przecież meble z ikei, czy innych sieciówek nie są tak dobre jak te z tradycyjnych i wieloletnich sklepów... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja meble kupuję z salonu Agata Meble, bądź tam oglądam meble i zamawiam je do mojego domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam meble na wymiar, mam bardzo małą kuchnie wiec dokupić coś coś było ciężko. Więc taka decyzja musiała być podjęta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może tu http://diamentmeble.pl/? :) ładne i solidne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble na wymiar są najlepszym rozwiązaniem. Mam małą kuchnię i chciałam wykorzystać każdy kąt. Zamówiłam meble kuchenne w firmie Polfront z Zamościa i jestem bardzo zadowolona. www.polfront.pl Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te meble kuchenne są fajne http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/kuchnie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurek mnie też się podobają takie kuchnie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny klimacik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie pasuję w tym projekcie to, że płyta indukcyjna jest blisko miejsca do jedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o krzesła, to duży wybór jest w sklepie mirat.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież spokojnie mozna sobie kupic modułowe meble do kuchni w Agacie bez przepłacania i urządzić tak aby każdy kat był zagospodarowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble na wymiar są dobrym rozwiązaniem, ale z modułowych też można fajnie urządzić kuchnię. W Agacie wychodzi o wiele taniej niż takie zamawiane na wymiar i też mozna zagospodarować takimi meblami każdą kąt w kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The garage harden with the most water stephen curry shoes second seek to return to the union Many teams interested in.Tour of the boots, Mita Sneakers x adidas Consortium Seeulate adidas Consortium of "World Tour" cruise Tour came to Japan, the second stop, they hand in hand of Japan's leading shops Mita Sneakers.Awesome shoes, my world, my shoes.Good times, good life. ultra boost
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Recently, the Chicago bulls star dwyane wade proposed "lebron can't beyond Jordan" point of view, stephen curry shoes and caused the debate of the fans.Accordingly, fox sports decided to reorder 25 big star in NBA history.In the list, Michael Jordan is the highest, and lebron James has ranked second.In addition, o 'neill fourth, fifth Duncan, kobe Bryant ranked 12th.The active player besides lebron, Adidas ZX Flux but that wade (17), dirk nowitzki (21) and Kevin durant (22).The two successive MVP Stephen curry is not selected.The following is a detailed list. James led the cavaliers just capture team history first lebron soldier championship, also broke the Cleveland four major professional sports 52 years without the history of the champions league, now, yeezy boost his impassioned speech also injected a lot of energy into the Indian team, in the game, Indian team played well, they to a 7-0 victory over rivals, total score 2-0 lead in the series.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że te modułowe są równie dobre, w obecnych czasach ta technologia jest tak zaawansowana, że czasami nawet niewidać różnicy czy to są drewniane, czy z płyty, a cena jednak jest niższa więc po co przepłacać. Na jakimś forum spotkałam się z meblami z bestmeble4you.pl i dziś mam od nich właśnie taką modułową kuchnię i jestem nadal nią zachwycona, warto tylko wybrać laminowane fronty, które w kuchni sprawdzaja się genialnie, żadnych zadrapań, czy rys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm... a co powiecie na meble nierdzewne? długo będą służyć i nie niszczą się tak szybko :) sama znalazłam coś w tym stylu - ******polgastro.pl/pl/c/meble-nierdzewne/7986 i jestem mega ustatysfakcjonowana. w kuchniach restauracyjnych można takie spotkać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majka napisał:
hej, robię remont w kuchni, zrobiłam sobie podłogową "szachownicę" czyli czarno białą terakotę, zawsze o niej marzyłam, ale gdzie kupić meble? doradzicie mi?
hej polecam ci zamówić meble wraz z aranżacją od tej firmy ***domkreatywny.com/ robili dla mnie kuchnię jakiś czas temu i wyszła im fenomenalnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że te gotowe meble sa również bardzo dobre. Nasze szafki mamy już ponad rok i nienażekam na nie nadal wyglądają jak nówki. Przymierzamy się jeszcze do wymiany stołu i krzeseł w gdmmeble.com de facto u nich kupiliśmy też i szafki, więc tak samo będzie dobra jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My stół i krzesła kupowaliśmy w Agacie bo tam jest największy wybór mebli tego typu. W sumie to cała kuchnia i jadalnia u nich urzadzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...