Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jakie ubezpieczenie domu

Utworzony przez edi, 17 grudnia 2017 r. o 15:44
Chcę ubezpieczyć gdzieś dom, gdzie najlepiej to zrobić? I kto ma najbardziej przystępne ceny? Chcę ubezpieczyć od mołżiwie jak najwiekszej liczby rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też szukam ubezpieczenia, podbijam pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z oc w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. jeżeli nie jest pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta pan także na stronie internetowej ***compensa.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna ofertę ma concordia, oprócz polisy wziąłem sobie też home assistance, jeśli jakaś awaria by się zdarzyła w domu to oni szukają i wysyłają fachowca, często wyjeżdżam i nie chciałem żeby żona musiała się w takich sytuacjach martwić, szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi napisał:
Chcę ubezpieczyć gdzieś dom, gdzie najlepiej to zrobić? I kto ma najbardziej przystępne ceny? Chcę ubezpieczyć od mołżiwie jak najwiekszej liczby rzeczy
 W takim razie najlepszą opcją będzie dla Ciebie wybór ubezpieczenia domu w opcji All Risks. Oznacza to, że ubezpieczyciel chroni od wszystkich tych zdarzeń, które nie są jednoznacznie wyłączone z zakresu ochrony w umowie ubezpieczenia. Jeżeli polisa nie jest All Risks, ubezpieczyciel chroni tylko od tego, co jest wymienione w zakresie ochrony. No a w domu zdarzają się najróżniejsze wypadki. Jak przydarzy się coś nietypowego, czego nie znajdziemy w zwykłym zakresie ochrony, to tylko wariant All Risks nam pomoże. Na porównywarce ubezpieczeń Ubea.pl możesz sprawdzić, które towarzystwa proponują takie ubezpieczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre ubezpieczenie majątkowe powinno zawierać szereg elementów, ale prawda jest taka, że powinno przede wszystkim indywidualnie odpowiadać Tobie. Są tacy, którym wystarczy minimalny pakiet, inni potrzebują all risk. Każda z tych osób ma rację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się wykupić w cuk pakiet auto i majątek. Można w ten sposób sporo zaoszczędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...