Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuchnia pod wymiar?

Utworzony przez srokaa, 17 września 2014 r. o 17:14
Jestem w trakcie remontu mojego nowego mieszkania. Zaczynamy właśnie kuchnię. Marzy mi się taka pod wymiar http://alegratka.pl/ogloszenie/meble-na-wymiar-meble-kuchenne-stolkar-23924145.html?h=71a2cb2ffa93cba3 ale wiem, że to raczej drogo. Z drugiej strony zostają meble ze sklepu typu ikea, agata itd. Ale to trudno tak dobrać. Co radzicie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej takie co się tobie najbardziej podobają. To będzie Twoja kuchnia, nie nasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie korzystał z gotowych projektów tylko sam się tym zajął w końcu jak mam wydać na kuchnie to lepiej na swoją niż na kogoś projekt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie sam musisz sięokreslić co ci sie podoba. Zgadzam się ze meble z Ikei lub Agaty są zbyt oklepane lepiej poszukac w necie ciekawych rozwiazań. Ja sama kupiłam ostatnio zestaw kuchenny online :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wybrałam kuchnię zrobioną na wymiar i uwierz mi to najlepsze rozwiązanie np. blatów zBRW nikt poza samym producentem ich nie dotnie bo są puste w środku złóż oferty kilku wykonawcom a potem ponegocjuj między nimi, za tą kwote powinno sie udać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami warto wspomóc się radą profesjonalisty, który doradzi co i gdzie. Dobrze rozplanowane mieszkanie bedzie przede wszystkim bardziej funkcjonalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie sugeruję czy coś jest oklepane czy nie, ważne że mi się podoba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem Ci, że też długo się zastanawiałam - kuchnia na wymiar czy gotowa? Ostatecznie wygrała kuchnia na wymiar :D Bo tak, nie dośc, że możemy sobie zażyczyć (prawie :D) co chcemy, to w takiej kuchni jak moja - poddasze, meble na wymiar są po prostu najlepszym wyjściem :) Korzystaliśmy z uslug studia MaxKuchnie, wybraliśmy sobie kolory, kształty itd. i czekalismy na realizacje. Wyszło tak jak to sobie zaplanowałam :) W sumie to każda kobieta chce mieć piękną i funkcjonalną kuchnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie sugeruję czy coś jest oklepane czy nie, ważne że mi się podoba:)
  Dokładnie, najważniejsze jest to, abyśmy my sami dobrze czuli się w danym wnętrzu i to naszym gustem powinniśmy się kierować a nie trendami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja skorzystałam z usług firmy Polfront. Produkują meble kuchenne na zamówienie. Zdecydowałam się na nowoczesne i lakierowane meble. Między meblami mam lakierowaną, hartowaną szybę. Wyszło super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie by było zdjęcia zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...