Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lampy do salonu nowy styl.

Utworzony przez Gość, 15 stycznia 2014 o 14:38
Jakie lampy stworzą przytulny klimat w  moim salonie, gdzie umieścić lampy są jakieś sprawdzone miejsca? Słyszałem, że warto postawić lampkę na parapecie.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wybierz to co ci się podoba i pasuje do salonu. Lampki na parapecie rzeczywiście fajnie wyglądają. Mi bardzo podoają się lampy sufitowe z http://nexterio.pl/0,16355,Oswietlenie-wewnetrzne.html Ogólnie mają tam duży wybór więc może coś ci się spodoba
0
Ja mam podwieszany sufit i tam są lampki :) stawarz to klimatyczny nastrój wieczorem
0
Jak dla mnie to lampy tworzą atmosferę, pomagają się skupić lub sprzyjają relaksowi. Oświetlenie do salonu to ważny element całej aranżacji więc aby była była przytulna proponuję wybrać kilka kilka źródeł światła. Już nie nie ma takiej zasady, że w salonie koniecznie musi wisieć żyrandol. Będzie on dobrze urządzony, jeśli w różnych miejscach pomieszczenia pojawią się lampy, które również są dekoracją. Urządzając warto się postarać, aby pasowały do siebie stylistycznie.  
0
Myślę, że powinieneś sprawdzić to, o czym tu piszą http://www.polskatimes.pl/artykul/3655980,lampy-zegary-i-naklejki-jako-dekoracje-scienne-kreatywny-wystroj-wnetrz,id,t.html?cookie=1. Sam zdecydowałem się na kupno 2 lamp ze sklepu opisywanego w tym artykule i jestem zadowolony. Totalna odmiana salonu niskim kosztem :)
0
A co sądzicie o takim oświetleniu salonu?
0
Ja szukam lamp które dadzą ciepły klimat i fajny nastrój.
0
Jeśli chodzi o lampy to bardzo ładne lampy widziałam w Brico. Jednak każdy powinien wybrać taką lampę, która będzie mu odpowiadała/ 
0
Mi się nie wydaje, że to zalezy od miejsca, tylko od światła jakie daje lampa. Generalnie im więcej tylm lepiej.
0
Witam. Niedawno kupiłem żyrandol do salonu i nie jestem zadowolony bo mimo, że ładnie wygląd to dawał mało światła, dlatego musiałem dokupić kinkiety i lampę stojącą. Przestrzegam przed popełnieniem mojego błędu.  Jeśli chodzi o lampy do salonu to jest tego masa w każdym sklepie budowlanym są działy z oświetleniem,wystarczy poszukać i popytać obsługę na pewno coś doradzą. Bardziej wymagającym polecam sklep szykownydom.com w którym znajdziecie lampy do salonu rożnej maści od nowoczesnych do klasycznych np. taką podłogową:      
0
Jeżeli chcesz, by salon był oświetlony w pełni to proponuję centralny punkt sufitu. Wtedy światło będzie rozchodziło się równomiernie na wszystkie strony. Jednak jeżeli chcesz nadać klimatu to polecam listwy ledowe przy podłodze. Będą fajnie wyglądać i dawać delikatne światło. Polecam asortyment specled.pl Mają naprwdę duży wybór oświetlenia ledowego w atrakcyjnych cenach.
0
A u mnie w domu są te lampy labra i uważam, że świetnie pasują do nowoczesnego stylu salonu
0
lapmy w pomieszaniach nie tylko są świetną ozdobą ale również nadają fajny klimat, stwarzają że pokój staje się przytulny. ja ostatnio zmieniłam zwój salon i dodałam tam lampę typu : lampa tiffany coś innego i bardzo oryginalnego. polecam ! z pewnością zrobi ona furorę wśród znajomych ja swoją kupiłam na stronie : ***s://sklep.barwyszkla.pl
0
mi się bardzo podobają lampy do salony w stylu świetlistych bąbelków. jakby ktoś nie wiedział jak się prezentują, to tu są zdjęcia ******mieszkaniezpomyslem.pl/salon/oswietlenie/1555-swietliste-babelki-kolekcja-bubble-marki-nowodvorski-lighting#comment-83 moim zdaniem świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz ale też i klasycznych. dają fajne światło i wprowadzają do wystroju niemałe zamieszanie :) 
0
ggyou wlill approve this... ******15august2016quotes.in/happy-raksha-bandhan-2016-wishes-quotes-%e0%a4%b0%e0%a4%95%e0%a5%8d%e0%a4%b7%e0%a4%be%e0%a4%ac%e0%a4%a8%e0%a5%8d%e0%a4%a7%e0%a4%a8-hindi-bhai-sister ******15august2016quotes.in/%e0%a4%b9%e0%a4%bf%e0%a4%a8%e0%a5%8d%e0%a4%a6%e0%a5%80-rakhi-or-raksha-bandhan-2016-greetings-images-rakshabandhan-printing-page-photos-pictures-rangoli-arts ******15august2016quotes.in/raksha-bandhan-2016-sms-messages-status-fb-whatsapp-%e0%a4%b0%e0%a4%95%e0%a5%8d%e0%a4%b7%e0%a4%be%e0%a4%ac%e0%a4%82%e0%a4%a7%e0%a4%a8-%e0%a4%95%e0%a5%87-%e0%a4%aa%e0%a4%95%e0%a4%b5%e0%a4%be ---------------------------------------------------------------------------------------------------- thanks for comment.. raksha bandhan 2016 images happy raksha bandhan 2016 status happy raksha bandhan 2016 quotes
0
moim zdaniem fajniejsze są lampy takie prostsze w budowie, które doskonale będą pasowały do wystroju saonu, np. taka: ***zoomroom.pl/lampa-dek-51-biala-5300065 uważam, że jest bardzo stylowa i jednocześnie nowoczesna.                                                            
Ostatnio edytowany 19 sierpnia 2016 o 08:45
0
Proste w budowie i bardzo designerskie sa kinkiety activejet o neutrlanej barwie. Jak zobaczyłam je w obi od razu kupiłam dwa do przedpokoju i nad łózkiem jeden zawiesiłam
0
bardzo duży wybór lamp jest w sklepie lumenpro (***lumenpro.pl) i z pewnością można znaleść coś dla siebie :) szybka realizacji i atrakcyjne ceny. sklep godny polecenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: