Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

mała łazienka

Utworzony przez marta, 10 maja 2013 r. o 19:06
Odpuść sobie ten bidet, Jeśli masz naprawdę małe gabaryty łazienki to wciśnij tam to czego potrzebujesz :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W małej łazience? Będzie tylko zbędną rzeczą... Nie warto upychać wszystkiego na siłę bo to nie wygląda fajnie... Łazienka musi być przemyślana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam, nie warto zagracać sobie łazienki... Sam mam małą łazienkę i znacznie bardziej wolałbym mieć mieć więcej miejsca zamiast jakiegoś bidetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bidet można sobie jedynie pozwolić jeśli mamy duże mieszkanie,wiec nie rozumiem ludzi mających problem z kupnem ich do małego mieszkania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roca ma całkiem ciekawy i niedrogi zestaw ceramiki, która nie zajmuje wiele miejsca, Dama Senso Compat, więc jak ktoś musi to nie rozejrzy się właśnie za takimi zestawami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż szukam jakiegoś sensownego rozwiązania na moją łazienkę.Chcę wstawić prysznic ale się nie mieści przez kaloryfer:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź sobie daruj ten bidet z małą łazienką, nie ma co pchać wszystkiego na siłę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam ten sam problem mam małą łazienkę a bardzo zależało mi na zamontowaniu bidetu,zastanawiałam się nad elektryczną deską, ale nie podoba mi się to wizualnie, poza tym wszystkie kable są na wierzchu; raz nieładnie to wygląda druga sprawa z czyszczeniem tego. Wtedy znalazłam bardzo ciekawe rozwiązanie na https://aquapurit.pl/  bidetotoaleta to połączenie wc z bidetem, wszystko pięknie zabudowane,zajmuje tyle miejsca co wc, nie wiem jak wcześniej mogłam żyć bez tego. Polecam każdemu,zwłaszcza kobietom  ;) dostałam kod rabatowy 3,5 %, zapraszam na priv chętnie komuś przekaże mi się już nie przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mam dosyć małą łazienkę ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do podłączenia bidetu i innych urządzeń polecam Pana Piotra. Znakomity fachowiec i najważniejsze niedrogi!!!! http://hydrauliklublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka ma drobne kryształki (takie jak cyrkonie) w niektórych płytkach, fajnie to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem w trakcie kończenia łazienki i myślę nad oświetleniem. Chciałabym nad lustrem umieścić lampy halogenowe    ale czy będzie pasować?
Ostatnio edytowany 20 grudnia 2014 r. o 15:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lampy halogenowe bez problemu nadadzą się do łazienki. Często widzę, że ludzie mają i nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze miałem halogeny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam wiem, jak ciężko dobrać wystrój i dekoracje do małej łazienki. Mogę za to podzielić się z Wami patentem, który odkryłem. Do takich małych łazienek świetnie sprawdzają się naklejki na ścianę. Można je zainstalować totalnie nieinwazyjnie dla ściany, a miejsca nie zajmują prawie wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ściany to my chcemy dać panele dekoracyjne motivo, w voxie mam upatrzone w takim wybarwieniu żeby optycznie powiększyły łazienkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...