Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto by hcial w tej dzióże mieszkać?koniec swiata caly kraj sie z was śmieje.JA Z LUBLINA TY Z LUBLINA NIEH WAM RZYJE UKRAINA!HAHAHA.Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takiej dziurze z jakiej Ty podchodzisz niedouczony półgłowku na pewno nikt nie chce mieszkać zwłaszcza jeśli Ciebie ma za sąsiada. Slownik ortograficzny nie jest drogi możesz sobie go kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisanie przez Gościa z 14.50 do głupka i chama z 14.34 zaimków osobowych dużą literą jest wyrazem niezwykłej kultury i uprzejmości, ale w zaistniałej sytuacji zupełnie niezasłużone i niepotrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze rze bórakuw prawda boli hahaha lublin wioska typowo zydoska.Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasuwa się mi tutaj pewna analogia. Hitler również miał korzenie żydowskie a robił to co robił. Ty śmiejesz się z żydów i kto wie czy również nie masz takiego pochodzenia. Ja do żydów w naszym kraju nic nie mam - to że są gospodarni to ich zaleta a nie wada. To że odzyskują majki ... - szkoda ale z 2 strony nie tylko oni to robią. Co do "przywłaszczenia" sobie kawałka innego Państwa ... - lipa ale z 2 strony Niemcy, ZSRR tego nie robiły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...