Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświetlenie do łazienki bez okna.

Utworzony przez Gość, 15 stycznia 2014 r. o 14:15
Zależy mi na równomiernym oświetleniu, łazienka jest spora ale nie ma okna i potrzebne jest oświetlenie aby wyglądało podobnie jak w świetle dziennym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zamontowała lampę na suficie i dwie koło lustra wtedy powinno być jasno. Duży wybór lamp masz na http://nexterio.pl/0,16355,Oswietlenie-wewnetrzne.html My mamy sporą łazienkę i jedna lampa wystarczy by ją oświetlić tyle że mamy okno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to oświetlenie do łazienki powinno być raczej zróżnicowane. Do robienia makijażu jasne i równomierne zaś do kąpieli nastrojowe, sprzyjające odprężeniu po męczącym dniu. W łazienkach, które są pozbawione okna, oświetlenie górne powinno nam zastąpić barwę naturalnego światła. Jak dla mnie w tej roli sprawdzają się LED-y rozmieszczone równomiernie w podwieszonym suficie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścianka z kafli szklanych, luxfery spełnia rolę okna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...