Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświetlenie schodowe

Utworzony przez Gość, 7 maja 2013 r. o 14:59
A jakie polecacie oświetlenie schodów i przedpokoju? Widziałem dużo możliwości i ciężko się zdecydować. No i trzeba jakoś zaplanować instalację bo dużo jest opraw na różne napięcie i ciężko jak dla mnie to ogarnąć. Co jest modne a czego stanowczo unikać pod względem funkcjonalnym i praktycznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję oświetlenie schodów i oświetlenie przedpokoju zrobić za pomocą taśm Led. Są łatwe w użyciu, ponieważ na odwrocie posiadają taśmę klejącą ułatwiającą montaż.W montażu pasków ledowych mogą pomóc nam profile. Są one w w takich kształtach, które zasłaniają samo źródło światła LED, kierując je na eksponowany obiekt.Można również zastosować oprawy led, które możemy wbudować w ścianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak niby miałoby to wyglądać? masz jakieś zdjęcia z przykładami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tanioipewnie.pl/kategoria/oprawy-schodowe-rozne-kolory   tu masz troche zdjeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bardzo duży wybór na rynku. Warto to dobrze zaprojektować, efekt będzie bardzo ciekawy i praktyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My w przedpokoju nie mamy zamiaru szaleć myślę że lampa wielopunktowa z http://nexterio.pl/0,16355,Oswietlenie-wewnetrzne.html  wystarczy a na schodach chyba jakieś kinkiety damy by było wszystko widać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wydaję się,że nad schodami powinna być 1 lampa oświetlająca je gdy już jest ciemno. Chyb,że mamy je od razu przy ścianie to można zastosować oświetlenie z 2 3 lamp.Wtedy efekt będzie lepszy,ale też za prąd bedziemy musieli wiecej wydać.Mało,ale za każdym razem wiecej nabija niż 1 lampa.Chyba,że mamy zamiar kupić lampy LED.Wtedy już nie musimy martwić się zbytnio o to,że będzie wiekszy rachunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie LED są praktyczne zajmują mało miejsca i łatwo je zamontować w każdym miejscu w którym sie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie LED są praktyczne zajmują mało miejsca i łatwo je zamontować w każdym miejscu w którym sie chce
  oczywiście ,że sie zgadzam. swoja drogą to świetnie mszą takie schody wyglądać wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie mam oświetlenia schodowego i jakoś żyje. Nie ma co się spinać.... po co komu oświetlenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mamy oświetlenie ledowe :) Rzeczywiście wygląda super. Początkowo myślałem o zwykłym oświetleniu naściennym, ale trochę poczytałem w necie i stwierdziłem, że takie oświetlenie schodowe będzie fajnym dopełnieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja umieszczam zdjęcie jak mniej więcej takie taśmy się prezentują przy schodach: Oczywiście można je zamontować na wiele różnych sposobów ponieawż możliwości są w tym zakresie duże. Zamontowałam takie rozwiazanie u siebie po tym jak dzieciaki zaczęły już biegać po mieszkaniu. Dzięki temu schody są bardziej widoczne i mała szansa na to aby się potknąć w nocy. Zamawiałam przez internet: http://www.perfektmarket.pl/tasmy-led-cat-68.html - dokładnie w tym sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to idealne rozwiązanie dla tych co mają piętrowe mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie wygląda, fajny efekt, ale nie wszyscy potrafią zamontować podswietlenie. On stolarz, nie elektryk, tak słyszę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja umieszczam zdjęcie jak mniej więcej takie taśmy się prezentują przy schodach: Oczywiście można je zamontować na wiele różnych sposobów ponieawż możliwości są w tym zakresie duże. Zamontowałam takie rozwiazanie u siebie po tym jak dzieciaki zaczęły już biegać po mieszkaniu. Dzięki temu schody są bardziej widoczne i mała szansa na to aby się potknąć w nocy. Zamawiałam przez internet:  
To wygląda bardzo ładnie, chciałbym takie zrobić na moich schodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ledy są fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiekolwiek oświetlenie byś chciał, najlepiej ledowe. W końcu mamy XXI wiek :) najlepsze byłyby paski ledowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja umieszczam zdjęcie jak mniej więcej takie taśmy się prezentują przy schodach: Oczywiście można je zamontować na wiele różnych sposobów ponieawż możliwości są w tym zakresie duże. Zamontowałam takie rozwiazanie u siebie po tym jak dzieciaki zaczęły już biegać po mieszkaniu. Dzięki temu schody są bardziej widoczne i mała szansa na to aby się potknąć w nocy. Zamawiałam przez internet: http://www.perfektmarket.pl/tasmy-led-cat-68.html - dokładnie w tym sklepie.
No i takie rozwiazanie chyba jest najabrdziej praktryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam Ledy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też stosuję ledy, bo to jednak oszczędność:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...