Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświetlenie schodowe

Utworzony przez Gość, 7 maja 2013 r. o 14:59
Ja też uważam, jak poprzednicy, że na schody to tylko ledy. Schody wyglądają super oświetlone z pomocą listew ledowych. W dodatku ledy świecą się dłużej i są energooszczędne. Polecam asortyment sklepu specled.pl Mam u siebie w domu ledy od nich i bardzo sobie chwalę, ponieważ niewielka cena i świetna jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne są te oświetlenia schodów, najlepsze są ledy bo są bardziej oszczędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym rozwiązaniem będzie oświetlenie ledowe. Zamontowanie oświetlenia jest ważne, szczególnie potrzebne w nocy, nie trzeba wtedy zapalać dodatkowego światła
Ostatnio edytowany 23 listopada 2015 r. o 11:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze wolę sobie przy schodach powiesić kinkiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że w przedpokoju najlepiej sprawdzi się lampa sufitowa i kilka kinkietów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie bardzo fajnie wyglądają schody oświetlone reflektorami szynowymi, coś takiego (http://greenie-world.com/pl/produkty/5-reflektory-szynowe ). Systemy szynowe są polecane do pomieszczeń w którym wymagana jest większa ilość żródeł światła a zostało one przystosowane do jednego. Dzięki rozwiązaniu opartym na systemie szynowym można podłączyć kilka lamp za pomącą jednego podłączenia do prądu. Tego typu oświetlenie stanowi ciekawą aranżację w pomieszczeniach a także jest bardzo praktyczne. Dodatkowym plusem są szyny, za pomocą których lampy są mocowane do sufitu. Można je przycinać o dowolnych długościach i ustawiać w dowolnym miejscu. Lampy zamontowane na szynach można w każdej chwili przesuwać i zmieniać ich kąt świecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...