Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidne drzwi - jakie?

Utworzony przez Katarzyna, 3 marca 2013 r. o 18:01
Moi rodzice mieli Gerdę odkąd pamiętam. Teraz jak się rozglądam to jest duży wybór, aż za duży Na liście proponowanych mi przez sprzedawców drzwi mam zapisane te ( najbardziej mi sie podobały), które z nich byście polecili: 1.Gerda 2.Cal 3.Vox 4.Pol-skone Na jakieś kosmicznie drogie szkoda mi pieniędzy, a te są jeszcze w normie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam drzwi CAPEK , ten model http://www.drzwiipod...e_wenus_2,1436/ Są bardzo szczelne więc jesteśmy zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gerda to bardzo dobra firma. Z innych, na które warto zwrócić uwagę to na pewno Porta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też polecam gerdę, szczególnie ich drzwi aluminiowe. no i zamki w nich są bardzo bezpieczne, są antywłamaniowe i większość ubezpieczycieli (jak masz ubezpieczenie od włamania) właśnie ich wymaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie kupić świetne drzwi, to polecam: http://avisspc.com.pl/ Zaopatrzyłem się tam jakiś czas temu. I powiem szczerze, że drzwi stały się wizytówką mojego domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam solidne i ciezkie drzwi debowe wg mnie to najlepsze rozwiazanie: Jakie drzwi zewnętrzne?
Ostatnio edytowany 9 czerwca 2015 r. o 15:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak solidne, to stawiałbym na Gerdę. Zamki jedne z lepszych i wytrzymałe blachy + żadnych problemów ze szczelnością. Ja ich dotąd przynajmniej nie miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gerda ma renomę, ale i wysokie ceny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracałem uwagę na ilość rygli i sposób montażu, wybrałem gerdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gerda ma wyższe ceny, ale ich drzwi są tego warte. Jakościowo są to jedne z najlepszych drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gerda ma wyższe ceny, ale ich drzwi są tego warte. Jakościowo są to jedne z najlepszych drzwi.
  Jesteś zorientowany, czy ich drzwi posiadają dobre właściwości akustyczne? Innymi słowy: czy są dźwiękoszczelne? Bo o tym, że mają dobre zamki -  wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś zorientowany, czy ich drzwi posiadają dobre właściwości akustyczne? Innymi słowy: czy są dźwiękoszczelne? Bo o tym, że mają dobre zamki -  wiem.
  Ja akurat brałem to za chechę drugorzędną z tych pożądanych, ale faktycznie pod tym względem też trzymają poziom, także jeśli szukasz dźwiękoszczelnych też nie powinieneś się zawieść na gerdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze swojej strony też mogę polecić Gerdę i jeszcze Vox, ani na jednej ani na drugiej firmie się jeszcze nie zawiodłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...