Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidne drzwi - jakie?

Utworzony przez Katarzyna, 3 marca 2013 o 18:01
Moi rodzice mieli Gerdę odkąd pamiętam. Teraz jak się rozglądam to jest duży wybór, aż za duży Na liście proponowanych mi przez sprzedawców drzwi mam zapisane te ( najbardziej mi sie podobały), które z nich byście polecili: 1.Gerda 2.Cal 3.Vox 4.Pol-skone Na jakieś kosmicznie drogie szkoda mi pieniędzy, a te są jeszcze w normie:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja mam drzwi CAPEK , ten model http://www.drzwiipod...e_wenus_2,1436/ Są bardzo szczelne więc jesteśmy zadowoleni.
0
Gerda to bardzo dobra firma. Z innych, na które warto zwrócić uwagę to na pewno Porta.
0
też polecam gerdę, szczególnie ich drzwi aluminiowe. no i zamki w nich są bardzo bezpieczne, są antywłamaniowe i większość ubezpieczycieli (jak masz ubezpieczenie od włamania) właśnie ich wymaga.
0
Jeśli chcecie kupić świetne drzwi, to polecam: http://avisspc.com.pl/ Zaopatrzyłem się tam jakiś czas temu. I powiem szczerze, że drzwi stały się wizytówką mojego domu.
0
ja mam solidne i ciezkie drzwi debowe wg mnie to najlepsze rozwiazanie: Jakie drzwi zewnętrzne?
Ostatnio edytowany 9 czerwca 2015 o 15:51
0
Jak solidne, to stawiałbym na Gerdę. Zamki jedne z lepszych i wytrzymałe blachy + żadnych problemów ze szczelnością. Ja ich dotąd przynajmniej nie miałem.
0
Gerda ma renomę, ale i wysokie ceny. 
0
Zwracałem uwagę na ilość rygli i sposób montażu, wybrałem gerdę.
0
Gerda ma wyższe ceny, ale ich drzwi są tego warte. Jakościowo są to jedne z najlepszych drzwi.
0
Gerda ma wyższe ceny, ale ich drzwi są tego warte. Jakościowo są to jedne z najlepszych drzwi.
  Jesteś zorientowany, czy ich drzwi posiadają dobre właściwości akustyczne? Innymi słowy: czy są dźwiękoszczelne? Bo o tym, że mają dobre zamki -  wiem.
0
Jesteś zorientowany, czy ich drzwi posiadają dobre właściwości akustyczne? Innymi słowy: czy są dźwiękoszczelne? Bo o tym, że mają dobre zamki -  wiem.
  Ja akurat brałem to za chechę drugorzędną z tych pożądanych, ale faktycznie pod tym względem też trzymają poziom, także jeśli szukasz dźwiękoszczelnych też nie powinieneś się zawieść na gerdzie.
0
Ze swojej strony też mogę polecić Gerdę i jeszcze Vox, ani na jednej ani na drugiej firmie się jeszcze nie zawiodłam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: