Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spadły ceny mieszkań w Lublinie

Utworzony 28 stycznia 2016 r. o 21:00 Powrót do artykułu
szukam mieszkania 2 pokojowego na osiedlu przy uczelniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego ze szukasz? Mieszkan jest od groma po prostu cie nie stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazcie mi mieszkanie w Lublinie za 4285 !! chyba jakas zapyziała kamienica gdzies w slamsach albo w suterenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co im tam spadło. wszystko zależy od tego które mieszkania się wybierze do porównania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie oni znaleźli mieszkanie w Lublinie za 4285????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie oni znaleźli mieszkanie w Lublinie za 4285????
Na Tatarach!   hłe, hłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem Nowe mieszkanie na Felinie w Lublinie i płaciłem 3900zl za metr, budynek oddany 3 miesiące temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce ceny ida w górę a nigdy nie spadaja,w 2008 roku budowałem dom ceny stali, mat.budowlanych szybowały,pustak kosztował 13 zl za sztuke,teraz kosztuje 6 zl. a ceny mieszkań nie obniżono o 50%,dewoloperzy to zachłanni chciwcy,cena mieszkania w Lublinie to ok.3,5 za m2 nie wiecej,nie kupujcie mieszkań,budujcie małe domki ,bedzie taniej i na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...