Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sposoby na upał w mieszkaniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2017 r. o 14:05 Powrót do artykułu
Mi wystarczył na tą pogodę wentylator, który kupiłem w media expert, ale najlepiej siedzi się w budynku po stronie północnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mamy w każdym pokoju. Drogie to nie jest bo w media expercie kupiliśmy za 40 zł jeden, no to 120 zł to nie jest jakiś niesamowity wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że nie opłaca się zakładać klimatyzacji w domu, bo jednak przez większą część roku nie ma upałów, to co jest teraz, to jakieś anomalie. Wystarczy wiatrak, zgrzewka cisowianki i zapas lodu w zamrażalniku. Do tego zaciągam rolety w całym mieszkaniu i jakoś da się wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej to mieć klimatyzację, a jak nie to wiatraki jedynym dobrym i tanim rozwiązaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klima to zło. Wiatraki też ale już lepsze poza tym cena tutaj gra dużą rolę zwłaszcza że tego lata nie mamy zbyt dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD rolet lepsze są zdecydowanie markizy zewnętrzne Fakro, nie dość, że nie dopuszczają ciepła do okna, to jeszcze pozostawiają wnętrzu sporą ilość światła. Ja mam okna od południa i zamontowałem takie markizy już w zeszłym roku, jestem bardzo zadowolony już drugi sezon. Ale zwykłe rolety też coś tam dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...