Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedam mieszkanie

Utworzony przez xellos, 23 lipca 2010 o 17:54
******Aktualizacja****** Sprzedam mieszkanie w dzielnicy Czechów (os. Karłowicza). - pierwsze piętro (wieżowiec) - domofon plus dodatkowe drzwi do korytarza - mniej niż minuta do Biedronki - ok. 5min do hipermarketu REAL, - blisko apteka - przystanki : 13, 26, 18, 17, 29, 42, 44 - internet: UPC lub sieć osiedlowa - gaz wliczony w czynsz - plac zabaw dla dzieci - niedaleko parking strzeżony - wymaga remontu Cena: 133.000 do negocjacji Kontakt po godzinie 19:00 pod numerem telefonu: 601 278 514
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2010 o 11:34
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam Nie wiem czy to Ci to pomoże, ale zajrzyj na serwis www.samowycena.pl. Można tam przeprowadzić szacunkową wycenę dowolnej nieruchomości. Polega to na tym, że system oblicza cenę danej nieruchomości w oparciu o wartości nieruchomości sąsiadujących z nią, mających zbliżone parametry. Dzięki temu możesz zorientować się, jakie ceny osiągają nieruchomości w wybranej przez Ciebie okolicy. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.
0
Tutaj wstaw swoja ofertę http://www.ihouse.pl/bydgoszcz/sprzedaz/mieszkanie myślę że szybciej znajdziesz jakiegoś zainteresowanego niż tutaj. 
0
Możesz też zajrzeć na http://www.ihouse.pl/news/poradnik/sprzedaje-mieszkanie-dom/2 Znajdziesz tam poradnik który może Ci pomóc w sprzedaży mieszkania. Mają tam naprawdę dużo przydatnych informacji. Moja mama dzięki temu sprzedała dom w niecały miesiąc gdy biuro nieruchomości męczyło się pół roku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: