Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

świeczki do domu

Utworzony przez Mirka, 12 listopada 2013 r. o 15:46
Szukam fajnych świeczek do domu, polecicie coś? Zależy mi żeby dosć długo się paliły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepach Aldi co jakiś czas pojawiają się fajne, niedrogie i duże świeczki. Nadają się one idealnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kringle Candle długo się palą i mają super zapachy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo tak! Kringle Candle są super :) jakbyś się chciała dowiedzieć więcej na ich temat to tutaj na filmiku dziewczyna o nich opowiada :) https://www.youtube.com/watch?v=NlqdqdLQfkE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
długo tzn ile? :) Będzie ponad 100 godzin? a jakieś konkretne zapachy polecicie z Kringle Candle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry klimat mozna uzyskać bez żadnych zapachów, prawdziwe świece woskowe polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
długo tzn ile? :) Będzie ponad 100 godzin? a jakieś konkretne zapachy polecicie z Kringle Candle?
 Te większe to nawet do 130 godzin :) moją ulubioną świeczką jest Jabłkowy Pączek Atkinsa super zapach! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakie zapachy Mirka lubisz? Słodkie? Owocowe? Kringle Candle ma dużo rodzajów :) ja np preferuje bardziej owocowe zapachy i ubóstwiam Skórkę Cytrynową :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie dziewczyny kupujecie Kringle Candle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie dziewczyny kupujecie Kringle Candle?
Ja zamawiam z zapachdomu.pl :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakie zapachy Mirka lubisz? Słodkie? Owocowe? Kringle Candle ma dużo rodzajów :) ja np preferuje bardziej owocowe zapachy i ubóstwiam Skórkę Cytrynową :)
W sumie lubię każdy zapach, owocowe też :) to chyba się skuszę na ta skórkę cytrynową skoro tak zachwalasz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie dziewczyny kupujecie Kringle Candle?
  Ja Kringle Candle zamawiam zawsze w zapachdomu :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem niezłe są również te z Ikei, długo się palą i ładnie pachną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówiłam skórkę cytrynową z Kringle Candle! super zapach! :) a coś na świeta polecicie? Na Boże Narodzenie też by mi się przydał jakiś fajny zapach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówiłam skórkę cytrynową z Kringle Candle! super zapach! :) a coś na świeta polecicie? Na Boże Narodzenie też by mi się przydał jakiś fajny zapach.
Na świeta to koniecznie Ciasteczko Kringle! Połączenie wanilli, miodu i przypraw jest przepiękne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli świąteczne to obowiązkowo Niebieski Świerk chociaż Ciasteczko Kringle też jest super :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jeszcze dorzuciła świeczkę Imbirowy Anioł ze Śniegu. Połączenie imbiru, goździków, brązowego cukru, cynamonu i gałki muszkatołowej jest rewelacyjne :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...