Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

świeczki do domu

Utworzony przez Mirka, 12 listopada 2013 r. o 15:46
Wczoraj przyszła do mnie świeczka Świąteczny Dom, oczywiście musiałam od razu zapalić :) mogę śmiało polecić ją jako świąteczny zapach. Można w tej świeczce wyczuć fajne nuty sosny z przyprawami i goździkami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wielkie dziewczyny :) chyba się skuszę na to Ciasteczko Kringle, brzmi pysznie :) a w ogóle zauważyłam właśnie, że w zapachdomu darmowa przesyłka jest już od 49,90 zł :) to mi zrobili rewelacyjny prezent świąteczny! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wielkie dziewczyny :) chyba się skuszę na to Ciasteczko Kringle, brzmi pysznie :) a w ogóle zauważyłam właśnie, że w zapachdomu darmowa przesyłka jest już od 49,90 zł :) to mi zrobili rewelacyjny prezent świąteczny! :)
A no faktycznie! to koniecznie muszę domówić jakąś Kringle Candle na święta :) dzięki Mirka za info!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle dziewczyny są nowe zapachy świeczek kringle candle! widziałyście? ja się pokusiłam na waniliową mięte :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super świeczki i świeczniki znajdziesz w hurtowni homedecoration.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te kringle maja jakas strone? :) Wgladaja przepysznie na tym filmiku:) i ta dziewczyna tak o nich mowi,ze mam natychmiastową potrzebe ich posiadania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze kupuję świeczki w Ikei, szczególnie polecam o zapachu wanilii - sądzę, że palą się stosunkowo długo (chociaż nigdy pod takim kątem ich nie obserwowałam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam fajnych świeczek do domu, polecicie coś? Zależy mi żeby dosć długo się paliły.
Świeczki, doczniki to bardzo fajne ekorację, polecam max-pol na przykład. Robią sporo róznychmodeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle dziewczyny są nowe zapachy świeczek kringle candle! widziałyście? ja się pokusiłam na waniliową mięte :)
 hoho rzeczywiście! I jak tam fajna ta waniliowa mięta? Ja też muszę spróbować jakąś nową świeczkę kringle candle, ale nie mogę się zdecydować którą wybrać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oh tak świetna jest ta waniliową mięta, połączenie bardzo trafne :) jak coś to próbowałam jeszcze Jabłko z Przyprawami i też jest super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja właśnie wolę trochę zainwestować i kupić jakąś porządniejszą ;) odnośnie strony to ja kringle kupuję na http://zapachdomu.pl - co miesiąc mają jakiś zapach w promocji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kringle-candle pl :) ja zawsze tam przeglądam/kupuję bo mają dużo promocji:) a te kringle maja jakas strone? :) Wgladaja przepysznie na tym filmiku:) i ta dziewczyna tak o nich mowi,ze mam natychmiastową potrzebe ich posiadania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłam w Zapachu Domu zapach naleśników od Kringle Candle właśnie - jest genialny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: skraca.cz/navigator Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę chyba znaleźć gdzieś te Kringle Candle, które tak polecacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zwykle kupuję w Ikei, ale chyba skuszę się na te Kringle Candle ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zwykle kupuje je na zapachdomu.pl :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można je jeszcze dostać na krigne-candle.pl :) mają duży wybór i teraz promocję, że do zakupów powyżej 50zł wybrany wosk gratis :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo te duże kringle candla to mogą się świecieć nawet 130 godzin takze warto :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama mam w domu dużo świeczek z Ikei i Pepco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...