Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

świeczki do domu

Utworzony przez Mirka, 12 listopada 2013 r. o 15:46
ja kupuje często Lorienta świece do masażu - morskie, są mega do tego materacyk do masażu i pełen relaks a w domu odprężenie, do tego dobra muzyka i powiem wam, że po takim zabiegu jesteśmy oazą spokoju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam świeczki żelowe i palą się zacznie dłużej od woskowych do tego fajnie pachną. Nie wiem gdzie to się kupuje to znaczy osobiście brałem z allegro. Czas palenia to jakieś 100godzin a kosztowały po 5zł sztuka :) tak że się opłaca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy kupić żel parafinowy i posiadać trochę inwencji twórczej. W łatwy sposób można zrobić taką świeczkę, do tego o takim designu jakim się chce. Nie wiem Sajmonowicz dlaczego wpadłeś na pomysł kupna tego z allegro ;) Wystarczyło poszperać w google ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobione samemu nie dają tyle radości, bo nigdy nie będą takie jak wynajęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, mi te z ikei też zdecydowanie wystarczają:) i wybó jest przeogromny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kringle Candle jak na ten czas najbardziej mi się podobają pod kątem zapachowym. Nie są zbyt drogie,a i tak niesamowicie pachną i są bardzo wytrzymałe. Ostatnio świeczka paliła mi się 2 dni,wiec wydaje mi się,że to dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym nie ryzykował chata cała w drewnie coś się obali i po zabawie! A dziecioki latają nie raz jak by adhd miały tak że nie kupuje świeczyk bo nie warto ryzykować. Pewnego razu mi się przewróciła świeczka i chałupa prawie poszła z dymem a dzieciarnia beczała przez 2 tygodnie po tym. Już lepiej świetlówki kupować w mieście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można zawsze trzymać świeczki (podgrzewcze) w szklaneczkach to też robi ładny efekt i jest bezpieczne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz o tealightach? Też mi się podobają, szczególnie jeśli włożymy je do takich kolorowych podstawek - daje to ładny, ciepły kolor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej a nie wiecie gdzie można dostac takie świeczki ŚWIECZKI NUTKI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ukochana kupuje świeczki yankee candle czy jakoś tak, fajnie pachną. Niektóre zapachy są nawet męskie i naprawdę trwałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię podrzewacze, całkiem zwykłe albo ewentualnie o jakimś delikatnym zapachu. Ostatnio zaczęłam kupować takowe z Biedronki i prawdę mówiąc, aż byłam zaskoczona jak długo się palą - nawet cały dzień, co wg mnie jest dość sporo, jak na podgrzewacz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuję w różnych sklepach ale trzeba przyznać że najlepsze są te droższe. nie tylko najdłużej sie palą, ale co najważniejsze ich zapach pozostaje w mieszkaniu najdłużej. Ja jeszcze kilka razy kupiłam z ambi pure czy jakoś tak te zapachowe, ale to nie każdy lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zamiast świeczek wolę te elektryczne co do kontaktu się włącza :)plomby, plombownice, zabezpieczenia, sklep z plombami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuje rozne swiece zapachowe, czasem w rossmanie, czasem w ikea, ale najfajniejsze jakie mialam do tej pory sa z yankee candle (niestety tez drozsze). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwielbiam świece kringle candle, bardzo fajnie pachną i są wydajne, duży słoik może palić się przez około sto godzin. Teraz zastanawiam się nad jakimś fajnym jesiennym zapachem, http://zapachdomu.pl/cukier-klonowy-p449?v=large-2-wick-classic-apothecary-jar-3a-cukier-klonowy-4140 wydaje się być fajny, na pewno słodko pachnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeczki kupuje od czasu do czasu. Przede wszystkim te duże. Koniecznie zapachowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w domu jest alergik można je stosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kringle Candle są przepiękne :) Ja lubię ich zimowe, świąteczne zapachy, ale na lato jest dużo owocowych - czereśnie, cytrusy, jabłko. Albo zapach słoneczników. Wcześniej zamawiałam z ich oficjalnej strony, ale na szczęście można juz w Polsce też kupić przez kosmetyki-reflect.pl. Polecam, bo są tanie, a pachną bardziej prawdziwie niż yankee (moim zdaniem). I jest duży wybór, można wybierać te mocniejsze i lżejsze zapachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...