Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szukam hurtowni

Utworzony przez emil, 19 kwietnia 2017 o 11:41
Cześć, witam, dzień dobry ;) Prowadzę firmę instalacyjną, głównie działamy w ogrzewnictwie. Szukam hurtowni systemów instalacyjnych takich jak mufy, rury, łączniki, kolanka i innego typu złączki stalowe. Gdzie się zaopatrujecie? Jakieś podpowiedzi? Zależy mi na szybkich dostawach, szukam kogoś do stałej, długofalowej współpracy.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dużo drobnych części pod instalacje np. wodne czy ogrzewania sprzedaje Swatt. Ja bym u nich na stronie swatt.pl rzucił okiem na asortyment. Powinni mieć tę część którą potrzebujesz. Nie ograniczają oferty do kilku formatów, można różne średnice złączy znaleźć, różne skosy i kolana, także można sobie dopasować elementy pod daną instalację.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: