Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam wyposarzenia łazienki jaki producent jest dobry?

Utworzony przez marcin, 19 grudnia 2012 r. o 10:08
Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas wyboru. Proszę o opinie i porady. Niedługo wykańczam łazienki i muszę zgromadzić trochę wiedzy na ten temat. Przy okazji napiszcie coś o bateriach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonawca polecił mi ceramikę ROCA i jestem zadowolony. Dla mnie jest to najlepiej wykończona armatura , chodzi o krawędzie i profile wewnątrz jest to ważne przy utrzymaniu czystości. Baterie również mają eleganckie i oszczędne. Przy każdej jest ikona ile litrów na minutę ma przepływu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam sprzęt firmy Oras Polska, bardzo nowoczesne i ekologiczne, ze świetnymi rozwiązaniami pomagającymi oszczędzać. To jest producent baterii kuchennych i łazienkowych. Ma różne świetne rozwiązania z przyciskami eco, z perlatorami, krany bezdotykowe itp. Można poczytać na stronce na FB: http://www.facebook....sPolska?fref=ts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kojarzę tylko KOŁO i Cersanit, obie muszą być dobre, skoro wszędzie się je widuje - w miejscach publicznych, w domach prywatnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...