Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tekstylne dodatki

Utworzony przez Love_Affair, 6 stycznia 2010 r. o 13:18
Świetne tekstylne dodatki do domu ma w ofercie sklep dekoria.pl. Szyja za zamówienie, przycinają dostosowują wymiary, bo mają własną szwalnie i jest to usługa gratis. Mają bardzo dobrej jakości materiały i produkty: firany, zasłony, poszewki, poduszki, rolety, narzuty. Śliczne rzeczy i w dodatku teraz na promocji noworocznej, więc warto zajrzeć, można się obłowić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wiele takich sklepów. Ja na ten przykład korzystam ze strony internetowej kaszmir-firany.pl. Mają tam bardzo duży wybór przepięknych firan, zasłon i pościeli. Regularnie wymieniam domowe ozdoby, stąd też jestem dość stałą klientką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo lubię firmę Eurofirany, zawsze jak mijam ich sklep, to zachwycam się wystawą, bo tak pięknie potrafią skomponować wszystkie artykuły w wybranych dwóch kolorach, napatrzeć się nie mogę Ale zakupy dodatków tekstylnych robię nie tylko tam. Ostatnio zachorowałam na pościel pikowaną Cottonbox , jest przepiękna - przy takiej pościeli to nawet łóżka nie trzeba ścielić, bo ta kołdra może służyć także jako narzuta Tylko czekam na jakąś wyprzedaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...