Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tekstylne dodatki

Utworzony przez Love_Affair, 6 stycznia 2010 o 13:18
Świetne tekstylne dodatki do domu ma w ofercie sklep dekoria.pl. Szyja za zamówienie, przycinają dostosowują wymiary, bo mają własną szwalnie i jest to usługa gratis. Mają bardzo dobrej jakości materiały i produkty: firany, zasłony, poszewki, poduszki, rolety, narzuty. Śliczne rzeczy i w dodatku teraz na promocji noworocznej, więc warto zajrzeć, można się obłowić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest wiele takich sklepów. Ja na ten przykład korzystam ze strony internetowej kaszmir-firany.pl. Mają tam bardzo duży wybór przepięknych firan, zasłon i pościeli. Regularnie wymieniam domowe ozdoby, stąd też jestem dość stałą klientką.
0
Ja bardzo lubię firmę Eurofirany, zawsze jak mijam ich sklep, to zachwycam się wystawą, bo tak pięknie potrafią skomponować wszystkie artykuły w wybranych dwóch kolorach, napatrzeć się nie mogę Ale zakupy dodatków tekstylnych robię nie tylko tam. Ostatnio zachorowałam na pościel pikowaną Cottonbox , jest przepiękna - przy takiej pościeli to nawet łóżka nie trzeba ścielić, bo ta kołdra może służyć także jako narzuta Tylko czekam na jakąś wyprzedaż...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: