Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

w jakim banku kredyt?

Utworzony przez miszka, 8 grudnia 2015 o 23:55
czesc! w jakim banku najlepiej wziac kredyt? (na ok 15tys)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moja znajoma mówiła mi coś ostatnio o "Kredycie na miare". A poza tym to warto się przejść do banków i porównać oferty:]
0
Przede wszystkim nie należy nastawiać się na jeden bank. Należy porównać oferty z wielu banków, a najlepiej złożyć kilak wniosków. 
0
Moja znajoma mówiła mi coś ostatnio o "Kredycie na miare". A poza tym to warto się przejść do banków i porównać oferty:]
jeśli chodzi Ci o tą nową wersję kredytu na miarę, to z tego co się orientuję można wziąć do max 10 tys., ale warunki mają podobno spoko, więc jak ktoś chce szybki kredyt na np. zakupy przedswiąteczne, to będzie akurat
0
najlepiej to chyba skorzystać z usług firmy, która rozmawia z bankami za Ciebie. Mniej nerwów i warunki dostaniesz lepsze. Z własnego doświadczenia polecam IPM Kredyty. Mnie pomogli z kredytem na samochód
0
Odnoszę wrażenie, że nie wiesz czym się kierować przy wyborze odpowiedniego kredytu. Tutaj znajdziesz parę wskazówek, jak świadomie wybrać swój kredyt http://www.kredyty-gotowkowe.net/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: