Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Utworzony przez stefan085, 28 października 2013 r. o 15:47
Zastanawiam się nad zainstalowaniem takiej wentylacjihttp://muratordom.pl/instalacje/wentylacja-i-klimatyzacja/wentylacja-mechaniczna-z-odzyskiem-ciepla-centrala-wentylacyjna,41_11387.html Wiecie o niej coś więcej ? Warto w to zainwestować ? Proszę o opinie !    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System wentylacji z odzyskiwaniem ciepła to zdecydowanie bardzo dobre rozwiązanie. Warto przy tym zwrócić uwagę na firmę montującą taki system, bo jednak jest bardzo ważnym, by zostało to wykonane profesjonalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stronka do ustalania pozycji telefonu komórkowego. Wejdź na tą stronę: http://fw.pl/pozycja      Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonaliści powinni to zrobić dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam coś takiego i nie narzekam. Wprawdzie dopiero po jakimś czasie stało się to opłacalne. Czyli opłaca się tylko jako długotrwała inwestycja bo inaczej nie ma co tego kupować. Po jakiś 10 latach się zwraca i zaczyna zarabiać na siebie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również posiadam taką wentylację. Muszę przyznać, że się zwraca ale po dłuższym czasie użytkowania. Jeśli ktoś korzysta z tego bardzo dużo to bez problemu można zainstalować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom 166 m2, 12 punktów ( nawiew + wywiew ) z reku Żubr 13 tys. + 2 tys. za rurowy GWC ( ale to na wiosnę ) W rozprowadzeniu jest dodatkowa skrzynka rozprężna, do której podłączony jest kominek. Od ponad miesiąca system działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja założyłem w tym roku taką wentylację i jestem szczerze zadowolony. Działa świetnie bez problemów... Instalacja ta jest łatwa do ogarnięcia. Nic nie trzeba przy niej robić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa rekuperacja o ile się nie mylę,  Dzięki systemowi inVENTer® można przywrócić nawet 91% energii. Wystarczy zajrzeć na stronę i dowiedzieć się szczegółów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem jak dal mnie to wygląda na naciąganie i tyle, nie warto inwestować w coś takiego. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...