Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Utworzony przez Gość, 12 listopada 2013 r. o 11:50
Staranne przemyślenie remontu powinno mi ułatwić realizację prac w kuchni. Z jakich sprzętów według was mogę zrezygnować a co jest niezbędne w kuchni?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zrezygnować z piekarnika, kupić przenośny opiekacz, mniejszą lodówkę, zrezygnować ze zmywarki...ale czy warto utrudniać sobie życie w kuchni?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli twoja kuchnia jest bardzo mała, być może warto rozważyć zakup urządzeń wielofunkcyjnych, na przykład piekarniki które łączą w sobie funkcje piekarnika i kuchenki mikrofalowej, dzięki czemu możesz zaoszczędzić trochę miejsca. Małe kuchnie często sprawiają wrażenie ciemnych. Poza lampami sufitowymi warto zamontować oświetlenie do kuchni pod szafkami wiszącymi, które doświetli blaty czyli twoje miejsce pracy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczędność miejsca to także wielofunkcyjny robot kuchenny, dzięki niemu możemy wykonywać wiele różnych czynności i oszczędzamy miejsce w szafkach. Tak więc można zrezygnować z zbędnej szafki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Kitchenaid ze względu na jakość jest świetny zastępuje mnóstwo urządzeń kuchennych które tylko zajmują miejsce, najlepsza jest końcówka do tortellini..hmm pycha:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie mógł z niczego zrezygnować. Kuchnia to podstawa, chyba, że nie gotujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo zdrowe i zajmujące mało miejsca są parowary. W jednym urządzeniu i jednym czasie możemy przygotować cały obiad bez ryzyka przypalenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak na co dzień się nie gotuje, to warto w nią zainwestować bo podczas przyjęć, świąt  czy innych imprez jest podstawową rzeczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...