Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wylosowaliśmy kolejne nagrody

Utworzony przez Katarzynaraczek6, 27 lutego 2009 o 10:43
Witam!Chciałam się dowiedzieć gdzie można zobaczyć nowych zwycięzców Mieszkanie za czytanie, bo na stronie tej jeszcze nie zostało podane a miało być.Po drugie uważam że jest to nieuczciwe żeby nagrody nie odebrane przepadały. Powinny być wysyłane do zwycięzców.Po trzecie czepianie się żle zaadresowanych kopert także bez sensu w końcu doszły do redakcji więc nie rozumie jest to żenujące.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jak się nie podoba to nie gramy...więcej szans dla tych którym się zasady podobają.Pani już podziękujemy:)
0
Katarzynaraczek6 napisał:
Witam!Chciałam się dowiedzieć gdzie można zobaczyć nowych zwycięzców Mieszkanie za czytanie, bo na stronie tej jeszcze nie zostało podane a miało być.Po drugie uważam że jest to nieuczciwe żeby nagrody nie odebrane przepadały. Powinny być wysyłane do zwycięzców.Po trzecie czepianie się żle zaadresowanych kopert także bez sensu w końcu doszły do redakcji więc nie rozumie jest to żenujące.
MIESZKANIE ZA CZYTANIE WIĘC I NAGRODY ZA CZYTANIE JAK KTOŚ CZYTA DZIENNIK, TO PRZECZYTA, ŻE WYGRAŁ MAM NADZIEJĘ, ŻE WYGRAM TO MIESZKANIE ;P ALBO CHOCIAŻ APARACIK, BO MI SIĘ ZEPSUŁ POZDRAWIAM GRACZY POWODZENIA
0
Proszę podać stronę z nazwiskami które wygrały nagrody. Dziękuje z góry.
0
łapu capu i do mieszaknia drapu, ciekawe jakie minki tych przegrywajacych, co tu sie oszukiwać, i tak nie wygracie, a czytacie, bo gdyby,,gdyby ..dużo gdybać i nic nie wygrać zaniosę gruuuupą kopertę kilkanascie kuponów na raz, i wtedy napewno mnie wyciągną, bo bede gruuuuuuby, cześć
0
łapu capu i do mieszaknia drapu, ciekawe jakie minki tych przegrywajacych, co tu sie oszukiwać, i tak nie wygracie, a czytacie, bo gdyby,,gdyby ..dużo gdybać i nic nie wygrać zaniosę gruuuupą kopertę kilkanascie kuponów na raz, i wtedy napewno mnie wyciągną, bo bede gruuuuuuby, cześć
0
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: