Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wylosowaliśmy kolejne nagrody

Utworzony przez Katarzynaraczek6, 27 lutego 2009 r. o 10:43
Witam!Chciałam się dowiedzieć gdzie można zobaczyć nowych zwycięzców Mieszkanie za czytanie, bo na stronie tej jeszcze nie zostało podane a miało być.Po drugie uważam że jest to nieuczciwe żeby nagrody nie odebrane przepadały. Powinny być wysyłane do zwycięzców.Po trzecie czepianie się żle zaadresowanych kopert także bez sensu w końcu doszły do redakcji więc nie rozumie jest to żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak się nie podoba to nie gramy...więcej szans dla tych którym się zasady podobają.Pani już podziękujemy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzynaraczek6 napisał:
Witam!Chciałam się dowiedzieć gdzie można zobaczyć nowych zwycięzców Mieszkanie za czytanie, bo na stronie tej jeszcze nie zostało podane a miało być.Po drugie uważam że jest to nieuczciwe żeby nagrody nie odebrane przepadały. Powinny być wysyłane do zwycięzców.Po trzecie czepianie się żle zaadresowanych kopert także bez sensu w końcu doszły do redakcji więc nie rozumie jest to żenujące.
MIESZKANIE ZA CZYTANIE WIĘC I NAGRODY ZA CZYTANIE JAK KTOŚ CZYTA DZIENNIK, TO PRZECZYTA, ŻE WYGRAŁ MAM NADZIEJĘ, ŻE WYGRAM TO MIESZKANIE ;P ALBO CHOCIAŻ APARACIK, BO MI SIĘ ZEPSUŁ POZDRAWIAM GRACZY POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać stronę z nazwiskami które wygrały nagrody. Dziękuje z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapu capu i do mieszaknia drapu, ciekawe jakie minki tych przegrywajacych, co tu sie oszukiwać, i tak nie wygracie, a czytacie, bo gdyby,,gdyby ..dużo gdybać i nic nie wygrać zaniosę gruuuupą kopertę kilkanascie kuponów na raz, i wtedy napewno mnie wyciągną, bo bede gruuuuuuby, cześć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapu capu i do mieszaknia drapu, ciekawe jakie minki tych przegrywajacych, co tu sie oszukiwać, i tak nie wygracie, a czytacie, bo gdyby,,gdyby ..dużo gdybać i nic nie wygrać zaniosę gruuuupą kopertę kilkanascie kuponów na raz, i wtedy napewno mnie wyciągną, bo bede gruuuuuuby, cześć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapu capu i do mieszaknia drapu, ciekawe jakie minki tych przegrywajacych, co tu sie oszukiwać, i tak nie wygracie, a czytacie, bo gdyby,,gdyby ..dużo gdybać i nic nie wygrać zaniosę gruuuupą kopertę kilkanascie kuponów na raz, i wtedy napewno mnie wyciągną, bo bede gruuuuuuby, cześć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...