Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wymień stary piec na nowy. Ruszył nabór wniosków w ramach projektu Ekodom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2017 r. o 17:58 Powrót do artykułu
Było już coś w wykonaniu sławnego bandyty Balcerowicza.Ludzie się nabrali na umarzalne kredyty i tani olej opałowy nie przekraczający 0,8 zł za litr.Potem wszystko okazało się fikcją.Czyżby powtórka z historii?Uwierzę jak Balcerowicza za te kłamstwa rozstrzelają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amen! I do przodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Nowakowski z PO od kamienic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może szanowny Pan nauczy się języka technicznego bo występują znaczne braki u osoby pełniącej takie stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że coraz częściej można dostać dofinansowanie do wymiany systemu ogrzewania to na pewno zachęca jak sie dowiedziałem najrozsądniejszym wyborem jest pompa ciepła ***sklep.grzejniki-purmo.com/kategoria-produktu/pompy-ciepla/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze by było, aby były dofinansowania do kotłów na biomasę - pellet sprawdza się przede wszystkim tam, gdzie brakuje przyłącza do gazu ziemnego. aktualnie od 3 lat sam użytkuje taki właśnie kocioł: ***s://***youtube.com/watch?v=yvlacuuvw8o - mini bio luxury. ja jestem zadowolony - czysto w kotłowni, paliwo na palecie w garażu. a i cena za opał nie przyprawia mnie o zawał serca – tak jak obecne ceny węgla na składach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...