Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy znacie tanie sklepy internetowe dla dzieci?

Utworzony przez Bartunia, 18 stycznia 2012 r. o 15:27
ja polecam sklep ***s://kochanyurwis.pl, fajne nie cukierokowe ubranka w rozsądnej cenie. idealne dla mojego synka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnóstwo prezentów kupowałam z Empik w ostatnich tygodniach. Klocki LEGO, zestawy zabawkowe i nie tylko. W zasadzie wszystko o wiele taniej niż w innych sklepach, a tym bardziej w marketach. Czasami te różnice są aż dziwne - bo jak to możliwe, że na allegro pakiet filmów kosztuje 150, a na Empiku 80? Dokładnie to samo. Teraz nie ma kupować gdzie popadnie, tylko trzeba szukać. Różnice w cenach bywają naprawdę mega wysokie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bardzo lubię sklep  Ś wiat dziecka w warszawie, jest dosyć spory i mają naprawdę duzy wybór wszystkiego. tez prowadzą sprzedaz internetową: ******swiatdziecka.com.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam na naszy sklep internetowy ***azuza.eu. u nas znajdziecie panśtwo wszystkie niezbędnie ubrania dla dzieci w każdym wieku z tanią cęnę. zapraszamy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój numer jeden i to juz od kilku lat to jagodowykot.pl. Świetny sklep z bardzo dobrymi rzeczami, a tak w ogóle to nie tylko dla dzieci mają rzeczy, bo można kupić również meble, oświetlenie czy tekstylia i galanterię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny sklepinternetowy a teraz róznież elegancki przestronny i z dużym wyborem oraz świtnymi cenami to sklepMati.pl jak dla mnie rewelacja najlepszy sklep w Lublinie obecnie na ul. Krochmalnej 3 a wczesniej byli na Łęczyńskiej - duży wybór świetnie produkty przystępne ceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam ten sklep:  ***s://eevi.pl/pl/ , mają fajny asortyhment, a przy tym ciuszki wykonane są z naprawdę dobrej jakości materiałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowałem w sklepie ***s://tupiko.pl/ huśtawkę plastikową Adriatic do ogrodu, jestem zadowolony z produktu jak i tempa realizacji zamówienia. Z tego co pamiętam było tam też sporo zabawek w ofercie więc może tam zerknij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się przygotowywałam do porodu to dużo rzeczy kosmetycznych i całą wyprawkę higieniczną dla mnie i dla dziecka kupiłam w aptece doz.pl, mają bardzo dobre ceny, duży wybór, można kupić wszystko w jednym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła sprawa to ***s://bejbi.eu/48-lezaki . Moim zdaniem dość innowacyjny produkt do zabawy, leżaczek bujaczek. O huśtawkach hybrydowych czytałam w ramach integracji sensorycznej, do pobudzania całego ciała i u mnie to faktycznie się sprawdza. Córka jest super zadowolona, przestała krzyczeć, chętniej nawet je po zejściu z huśtawki. Jeden z najlepszych zakupów, jakie zrobiłam i nie jest wcale tak drogo. Spokojnie w okolicach 300 złotych się zmieścisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sklep ***ekokardka.pl/. Duży asortyment, spoko ceny, szybki czas realizacji.Jak ktoś jest z Częstochowy to nie musi płacić za przesyłkę bo sami dowożą do klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to można praktycznie wszystko kupić przez internet. Moim zdaniem nie ma czego się bać bo to nie te czasy w których dość często pojawiały się sklepy widmo, znikające po jakimś czasie z pieniędźmi klientów. Podstawą jest szukanie wysokiej jakości w przystępnej cenie co jest możliwe jak popatrzymy na rodzimych producentów. W kategorii skarpetek dla dzieci to jednym z większych jest Wola o której można przeczytać wiele opinii na grupach dyskusyjnych. Wszystko rozbija się o nasze potrzeby oraz oczekiwania. Zawsze można przecież oddać rzecz kupioną przez internet w ciągu 14 dni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten sklep na pewno bedzie dobry ***s://***fazymazy.com/ i wiem ze nie sprowadza chinszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogolnie najwazniejsza jest jakosc ubranek by nie drapala i nie powodowala zadnych uczulen, podraznien itd bo koszt wtedy CI wzrosnie... Zwrocilam by uwage na sklepy jak escallante pl bawelniane naturalne ubranka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***szafa-bobasa.pl/ubranka-niemowlece/ubranka/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sklep Kaola Kid ***s://***kaola-kid.pl Bardzo dobra jakość ubrań, naturalne materiały, ubranka kolorowe, wygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnei jednym z lepszych  jest ten  ***s://***szafa-bobasa.pl/ubranka-niemowlece/pieluszki/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne rzeczy dobrej jakości można znaleźć na: ***s://***facebook.com/ModneDziecko. Kupuję tam od dłuższego czasu i ani razu się nie zawiodłam. Bardzo dobre ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo polecam nikitoys.pl . Szczególnie zabawki i zestaw wyprawkowy. Zawsze jestem zadowolna z zakupów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam nawet dobry i tani! :DD już drugie dziecko w nim ubieram, bo ceny są korzystne,materiał ekstra, no i ogólnie nie tylko ciuszki można tam zdobyć. wszystkim mamom polecam ***s://***szipszop.pl Często kupuje też zabawki, bardzo wytrzymale :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...