Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobre miejsce na urlop z dzieckiem

Utworzony przez ~piotr~, 30 stycznia 2009 r. o 14:08
Polecam Serpelice. Tanio, można znaleźć lokum w ośrodku lub pensjonacie. Jest plaża nad rzeką Są kajaki, stateczki na Bugu, wypożyczalnie rowerów, kilka restauracji (Urocza jest naj!) o rożnym standardzie. W jednym ośrodku jest nawet basen W okolicy są konie, bryczki. Wszystkie ośrodki są w lesie. Rzeka jest o 100 m od ośrodków. ośrodki relax, urocza, partner, skarpa etc. ceny noclegów 30 -50 za os
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja polecam Dębki - Noclego w Odargowie "U Danieli" ok 1,5 km od morza, spokojna okolica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dębki czy Dąbki? Bo jeśli chodzi o Dąbki nad morzem, koło Darłowa, to ja także polecam. Świetne miejsce na odpoczynek, wysłałam tam syna na obóz windsurfingowy na wakacje z ok-tours.pl i mowy nie ma żeby w 2010 pojechał gdzie indziej;) Staram się tylko przeforsować inną tematykę, bo mają bardzo fajne obozy tematyczne: zajda konna, strzelectwo, mały komandos... W zasadzie zapewniają tam wszytko: opiekę, nocleg, przejazd, wyżywienie. Szkoda, że pogody nie mogą zapewnić, ale liczę na to że będzie pogodnie tak jak w tym roku, żeby się dzieciak wyszalał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośrodek WATRA w Świętej Lipce na pograniczu Warmii i Mazur-rewelacja dla rodzin z dziećmi:)POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam miejscowość Szczawnica. Hotelu juz niestety nie pamietam, ale duzo ich tam. Piekna turystyczna wioska, bardzo duzo atrakcji dla dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Łebę, dosyć spokojna miejscowość, my byliśmy już tam z rodziną kilka razy i dzieciaki zawsze były zachwycone, zdecydowanie mogę odradzić na wyjazdy z dzieckiem miejscowości typu Mielno, dokładniej chodzi mi o to, że są one nastawione typowo na imprezowiczów, a chyba nie o to chodzi w wyjeździe rodzinnym, żeby nie móc spać po nocach. Tutaj są bardzo fajne miejsca na noclegi w Łebie Łeba noclegi , więc można sobie wyszukać coś naprawdę pod swój gust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...