Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak wyprawic urodziny 6 ścio latka

Utworzony przez Kasia, 16 lutego 2018 r. o 19:35
witam. w przedszkolu mojego syna panuje moda na wyprawianie urodzin dziecka  na sali zabaw, w przedszkolu lub w domu. ostatnia opcja zawsze odpada z powodu małego mieszkania i w związku z tym mam zapytanie jak najlepiej zorganizować i gdzie żeby dziecko w pełni miało swoje urodziny i nie czuło się gorsze od swoich rówieśników? za podpowiedzi będę bardzo wdzięczna. Dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy czy zapraszacie całe przedszkole, czy tylko ulubionych kolegów synka. Jesli całe przedszkole, to jakaś sala zabaw będzie najlepsza. Jeśli tylko kilku kolegów do domu, to super może być atrakcją pokaz klauna z Klaun Polska np. Mój synek był na urodzinach, gdzie ów klaun był i jemu si,ę bardzo to podobało, a teraz u nas w domu też będą urodziny z klaunem:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na sali zabaw najlepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy jaka jest pora. My zrobiliśmy urodziny w ogrodzie, bo to była wiosna i bardzo ciepło było. Towarzyszyli nam również klauny z Klaun Polska ibyło super, bo było dużo konkursów, śmiechu i zabawy. Były dmuchańce, bańki były puszczane i dzieci miały mnustwo funu i radości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz zrobić w jakimś lokalu, a do tego zrobić jakąś atrakcję. ja na urodziny swojego syna zamówiiłam dawida krzyżowskiego, który zrobił pokaz sztuczek piłkarskich, a później poprowadził warsztaty i konkursy z dziećmi. dzieci były zadowolone i dobrze się bawiły. tutaj masz namiary ***kojakfree.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podaję namiar na fajnych animatorów 727 600 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas dzięki firmie Klaun Polska było na urodzinach barwnie i wesoło. Urodziny akurat zrobiliśmy w przedszkolu mojego Bartka. Miejsca było dużo na puszuczanie baniek, różne zabawy i malowanie twarzy. Klauni przesympatyczni i bardzo weseli. Polecamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piknikowe rodziny w parku są super:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest czas na piknikowe urodziny. Na trawie najlepiej. my do tego mieliśmy animatora z klaun polska i było świetnie. Dziecaki uradowane. Śmiechu nie było końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z klaunmi mi sie podoba. Moja córka bya na urodinach, gdzie właśnie byli ci animatorzy. Pomysłowe to bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas świetnie sprawdziły się urodziny w pizzeri jak synek miał 6 lat. Zarezerwowaliśmy całą salę i animatorów. Kilka razy pizza wyszła nie drogo i wszyscy wyszli zadowoleni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zazdroszczę dzieciakom teraz, ze mogą mieć takie fajne urodziny. za moich czasOw nie było na urodzinach wróżek, klaunów itd. Teraz jest super. Klauny z Klaun Polska na urodzinach mojego kajtka były super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z pomysłem przede wszystkim! animatorom z Klaun Polska pomysłów nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Synek miał urodziny na "kulkach" - sala zabaw z kulkami, ogólnie bardzo zadowolony. Jego koledzy/koleżanki też często na sali zabach, coraz ich więcej, więc da się znaleźć w niezłej cenie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sześciolatki lubią jak coś się dzieje. Z firmą Klaun Polska nudy nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w moim mieście takiej opcji nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Opcji jest wiele i w ostatnim czasie dużo firm zajmuje się tym w sposób profesjonalny. napewno nie polecę firmy Kinderplaneta, bo zawiedli mnie kiedyś na całej linii, a regulamin ich dyskryminuje pewne grupki dzieci, ale za to mogę spokojnie polecić animatorów z firmy Klaun Polska, którzy znają sie na swojaj pracy i umieją się dobrze z dziecmi bawić. atutem jest też normalny regulamin i przystępna cena. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ,świetnie, że istnieje firma Klaun Polska. jako dziecko marzyłam, by u mnie był klaun na urodzinach. Gdzieś to kiedyś było widać w amerykańskich filmach i zazdrościłam, że ktoś tak ma a ja nie. Teraz moje dziecko będzie miało taką możliwośc. Po części spełnię też swoje własne marzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ,świetnie, że istnieje firma Klaun Polska. jako dziecko marzyłam, by u mnie był klaun na urodzinach. Gdzieś to kiedyś było widać w amerykańskich filmach i zazdrościłam, że ktoś tak ma a ja nie. Teraz moje dziecko będzie miało taką możliwośc. Po części spełnię też swoje własne marzenie.
 Oo ja też chcę. widziałam ich na YT i bardzo mi się ta firma urodzin podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ,świetnie, że istnieje firma Klaun Polska. jako dziecko marzyłam, by u mnie był klaun na urodzinach. Gdzieś to kiedyś było widać w amerykańskich filmach i zazdrościłam, że ktoś tak ma a ja nie. Teraz moje dziecko będzie miało taką możliwośc. Po części spełnię też swoje własne marzenie.
Oo ja też chcę. widziałam ich na YT i bardzo mi się ta firma urodzin podoba.
 to śmiało zapraszaj Klaun Polska na urodziny. Będziesz zadowolona, a dzieciaki wniebowzięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...