Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki sklep z zabawkami dla dzieci polecacie?

Utworzony przez Gonzolino, 1 stycznia 2014 r. o 21:15
Moje dziecko chce zabawki tylko ze Smyka więc się dostosowałam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://askan.pl/ Żadnych zastrzeżeń. naprawdę gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję zapytać w przedszkolu do którego uczęszcza dziecko, gdzie oni kupują zabawki dla przedszkolaków. ***webtexty.pl/praca-zdalna/index.php napewno mają kilka sprawdzonych miejsc. powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę, abyście w takim budżecie znaleźli coś solidniejszego, proszę - hepin.pl Ogólnie wypasione prezenty wcale nie muszą być drogie - dzieci powinno się uczyć zainteresowania normalną zabawą, towarzystwem, a nie elektroniką. Mylę się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam bardzo serdecznie sklep z zabawkami askan.pl szybko sprawnie, bardzo miła obsługa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli szukasz wyboru, fajnych cen i fajnej obsługi zajrzyj na phsylka.pl - wiele razy zamawiałam, czasem prosiłam o późniejszą wysyłkę towaru i nigdy nie było problemu. Gorąco polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłam ostatnio też przez internet przy okazji innych zakupów. ***sklep.meble-wisad.pl/118-karuzele . karuzela naprawdę dobrej jakości no i najważniejsze, że się podoba. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio trafiłem na sklep ***dzieciakibystrzaki.pl. wygląda na nowy, ale mają tam fajne zabawki. nie trzeba się przedzierać przez gąszcz zabawek licencjonowanych. jak ktoś szuka czegoś bardziej oryginalnego to tu znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest fajny internetowy sklep, hurtownia właściwie, mają masę towaru, podzielone jest to według wieku. Jak mam coś nowego kupić to zawsze tam zaglądam to  Jokomosiada, nie raz sprawdziłam, zwykle mają to czego szukam, cenowo też wygrywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklep z zabawkami dinuŚ - sprzedaż zarówno internetowa jak i stacjonarna. duży wybór zabawek, profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. szybka wysyłka zamówionego towaru. Łatwy kontakt ze sprzedawcą, a przede wszystkim super oferty cenowe. polecam ! ***s://dinus-zabawki.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja stawiam na nowe zabawki. wszystko kupuje z tej strony  ***s://fokastara.pl/,  a ostatnio kupiłam świetną zabawkę interaktywną, są to naprawdę tanie zabawki a malutki jest przeszczęśliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zamawiam na ezabawkiola.pl szybka wysyłka ceny niższe niż na allegro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio kupuje zabawki tutaj ***s://fokastara.pl/ . mają ciekawe okazje cenowe, na które warto zajrzeć;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje stronę internetową dla dzieci z zabawkami bardzo fajna zabawki interaktywne i tanie często kupuje a sądzę, że lepiej jedna dobra zabawka niż kilka słabych ;p  ***s://fokastara.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkryłam ***skarbnicazabawek.pl jest mega nowoczesny dessing i nietuzinkowe zabaweczki inne niż wszędzie...sporo nowości...uwielbiam ten sklep...uwaga wejście to wydanie worka żetonów ale czego się nie robi dla swojego dzidziusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdecydowanie dobry pomysł, niedawno otworzyliśmy sklep internetowy z zabawkami  ***s://toyso.pl  konkurencja jest duża i asortyment wyjątkowo bogaty. w naszej ofercie są głównie modele zdalnie sterowane i części, modele do sklejania, ale także klocki i inne zabawki edukacyjne, stopniowo będziemy tę oferte poszerzać o nowe kategorie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czystym sumieniem polecam sklep ***skarbnicazabawek.pl super wybór, dużo ciekawych zabawek i wybór oraz dokonała komunikacja z osobami prowadzącymi sklep, mili kontaktowi ludzie wysyłka raz dwa...dla mnie bomba ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. polecam sklep z zabawkami w kapsułkach ***automatycznie.pl a co myślicie o tym? ***zawszedobre.pl mysle ze to swietny sposob na sprawienie dziecku radosci i nagradzanie za te mniejsze jak i wieksze osiagniecia i sukncesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli gry, to przede wszystkim grywalna, patrzcie - ***superurwis.pl/119-promocje a zabawki dopasowane do wieku. super gra nie musi dużo kosztować. bardziej chodzi o to, żeby była używana, bo żywot zdecydowanej większości gier jest naprawdę nijaki. dzieci się szybko nudzą, a bardzo złym pomysłem jest dawanie wielu gier - dajcie jedną, a konkretną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawki lego city to wspaniała seria, która pozwoli twojemu dziecku odtworzyć wszystkie budynki, miejsca i pojazdy znane z prawdziwego świata. zbudować można z nich nawet całe miasto ***s://planetaklockow.pl/lego-city ! realistycznie odwzorowane elementy i postaci oraz precyzyjne szczegóły pobudzają wyobraźnię i zapewniają wiele godzin kreatywnej zabawy, która wciągnie także i niejednego dorosłego. ty i twoje dziecko odgrywać możecie policjantów, strażaków, naukowców, budowlańców, a nawet astronautów czy pilotów helikopterów! klocki lego city zapewniają nieskończoną liczbę możliwości, daj zatem młodemu mieszczuchowi wcielić się w rolę burmistrza i obserwuj, jak wyglądać może świat zbudowany przez dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...