Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki sklep z zabawkami dla dzieci polecacie?

Utworzony przez Gonzolino, 1 stycznia 2014 r. o 21:15
fajne są sklepy, które oferują ciekawe, edukacyjne zabawki. nie tylko fajne kolorowe na 5 minut, ale takie, które będą rozwijały dzieciaki. obecnie jest sporo takich fajnych sklepów z zabawkami edukacyjnymi. często można napisać do obsługi i zapytać o odpowiednią zabawkę dla twojego dziecka ( wiek dziecka, potrzeby, zainteresowania), można przy tym zyskać całkiem niezłą wiedzę. polecam zabawki, które nie są wykonane z plastiku i takie, które są tworzone w polsce. możesz w google wpisać zabawki edukacyjne, zabawki handmade i wyjdą prawdziwe cuda. ja polecam właśnie zabawki edukacyjne lundi  ***zabawkilundi.pl/sklep/kategoria/zabawki-edukacyjne-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sklep frankowyswiat.pl. Kupiłam tutaj prezenty dla dzieci pod choinkę i teraz prezent urodzinowy dla córki i jestem z zakupów mega zadowolona. Solidny sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***zabawkowyadres.pl pan konsultant przesympatyczny w 15minut wybrałam zabawki dla trójki chrześniaków w różnym wieku, jakość super dostawa szybka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że świetnym wyborem będzie internetowy sklep z zabawkami ***jokomisiada.pl . można znaleźć praktycznie wszystko, co potrzebne do rozwoju dziecka. zabawki z atestami, wysyłka szybka. ceny konkurencyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam sklep ***s://skleppsotek.pl/ duży wybór porduktów, miła obsługa  i przystepne ceny korzystałam więc moge polecić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam z chęcią zachęcam do obejrzenia ofery sklepu interetowego z zabawkami ***sklepcysiowo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bardzo polecam ***kuferekskarbow.pl mają fajne zabawki w super cenach, fajna strona łatwo się na niej zamawia i bardzo szybko realizują zamówienia. napewno jeszcze wrócę do tego sklepu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalezy od wieku dziecka, ale ja i tak zawsze jestem za tymi edukacyjnymi :) Zazwyczaj wszystko kupuje na misiedwa, bo to chyba najlepiej zaopatrzony sklep zabawkowy w internecie, wszystkie zabawkowe hity zawsze są :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam moje bambino oni zajmują się edukacją ale maja świetny wybór zabawek, gier itp. można też kupic wszystko przez interenet . Moje dzieci uwielbiają ich gry i fajnie się przy nich uczą . Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właściwie wszystkie zabawki kupuję przez internet. Mam kilka ulubionych sklepów np frankowyswiat.pl i tam robię zakupy dla dzieci. Warto, bo często są tańsze niż stacjonarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się dołącze. ostanio odkryłem nowy sklep ***diduda.pl po pierwszych zakupach dostałem fajny rabacik,a przy cenach w sklepie to i tak się bardzo oplaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich forumowiczów z czystym sercem chciałabym polecić wszystki mamą sklep ***diduda.pl bardzo duży wybór asortymentu, ceny naprawdę kożystne i na dodatek co jakiś czas dostaję fajne rabaciki więc jestem bardzo zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam ***taniowsieci.ssklep.pl naprawdę duży wybór zabawek w przystępnych cenach. znajdzie się coś dla każdego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bardzo lubię sklep ***s://***dobrezabawki.com fajny wybór, szybka dostawa. potrafią też dobrze doradzić (na stronie jest czat i można zapytać o radę).  dzieciaki zawsze bardzo zadowolone z zabawek u nich kupionych, także polecam :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe promocje i szybko nowości rynkowe ma sklep ***modino.pl często u nich kupuję i przeważnie zabawkę mam kolejnego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam sklep Gonzo Toys :) Ogromny wybór :) Godna uwagi jest domowa hodowla żywych morskich smoków Aqua Dragons in Space Deluxe :) Kupiłam swoim dzieciakom i spędzają przy niej naprawdę dużo czasu :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 3 dzieciaków i 3 rodzeństwa co też mają po kilkoro dzieci nigdy nie mam czasu latać to sklepach przy okazji kolejnych urodzinek. od jakiegoś czasu zawsze kupuję na tej stronce ******copolecamy.pl/ mają spore rabaty i zazwyczaj kupuję coś na zapas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubię ten sklep ***s://toysfun.pl/, bo często kupuję zabawki, a mam aż 4 chrześniaków. fajna obsługa, która dzwoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubię ten sklep toysfun.pl, bo często kupuję zabawki, a mam aż 4 chrześniaków. fajna obsługa, która dzwoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuje najczęściej na allegro, ale też zdaży mi się w Smyku, ale to już rzadziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...