Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki sklep z zabawkami dla dzieci polecacie?

Utworzony przez Gonzolino, 1 stycznia 2014 r. o 21:15
Warto zajrzeć do sklepu ***s://krainazabawy.pl/ . Szeroki wybór asortymentu dla dzieci z różnych przedziałów wiekowych. Szybka realizacja zamówień, towar jak w opisie. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super zabawki kupisz w Tupiko. Certyfikowane, polskie produkty w pełni bezpieczne dla dziecka więc bez obaw można sięgać po tą ofertę. Nam udało się między innymi kupić fajną edukacyjną tablicę dwustronną ***s://tupiko.pl/produkt/tablica-dwustronna-magnetyczna-duza-6/. Dziecko bardzo zadowolone. Nie zajmuje dużo miejsca a świetna zabawa.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo zabawek kupowa łem już w sklepie ***s://tupiko.pl/. Zarówno jakieś puzzle, klocki jak i zabawki do ogrodu, zjeżdżalnia, zabawki do piasku. Zawsze byłem zadowolony z obsług, dobrych cen więc mogę polecić ten sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://chatarozrabiaka.pl  mają bardzo dobre ceny, praktycznie hurtowe i ogromny wybór. Do tego super obsługa o każdej porze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z czystym sercem mogę polecić sklep toyhouse.pl -mają super przeróżnych produkty dla dzieciaków , a przy okazji można znaleźć coś dla siebie ,bo w ofercie mają również produkty do domu i ogrodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli szukasz dużego wyboru zabawek od figurek po klocki i zabawki edukacyjne to warto sprawdzić sklep internetowy zakupowo.sklep.pl . Dobra cena i szybka dostawa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od siebie mogę polecić. imperiumdziecka.pl - atrakcyjne ceny i asortyment ciekawy. Z całego serduszka mogę polecić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej sprawdzać sobie ceny, bo czasami sklepy internetowe mają korzystniejsze promocje niż Allegro i na odwrót. Ja sobie zawsze przed kupnem, nie tylko zabawek, sprawdzam sobie ceny w różnych miejscach. O np. chciałem kupić synowi Smoka Maximusa ***s://allegro.pl/oferta/bakugan-battle-planet-figurka-dragonoid-maximus-8613275683 ale lepszą ofertę znalazłem na al.to  ***s://lp.al.to/bakugan-20/  Znacznie bardziej się go opłaca kupić w tym zestawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już od jakiegoś czasu jeśli chodzi o zabawki to najczęściej korzystam z oferty sklepu mojezabawki.com . Z jednej strony mają bardzo dużo zabawek w sprzedaży, z drugiej można również liczyć na dobre ceny więc właściwie sklep spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe zabawki w promocji i wyprzedaży na Naszych aukcjach i sklepach internetowych. Zapraszamy na  Trato.pl Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytania, czy wątpliwości napisz do nas. Przykładowy produkt: Hit Lata !! Nowa Mega Duża Zjeżdżalnia z Natryskiem Wodnym !! Wolno stojąca zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci. Zjeżdżalnia ze ślizgiem 180 cm to świetne uzupełnienie placu zabaw. Idealna do ogrodu, daje możliwość podłączenia węża ogrodowego Specyfikacja Produktu: Wiek: od 12 miesięcy Wymiary produktu: 180x84x110 cm Wymiary opakowania: 45x30x142 cm Więcej aukcji na TRATO.PL Kontakt trato.biuro@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
al.to jest fajnym sklepem, ale mają nie tylko zabawki. Jeśli chodzi o zabawki to zawsze czekam lub wyszukuję promocji, bo można czasami kupić znacznie taniej. Właśnie na al.to mają prawie zawsze jakieś promocje na zabawki, albo darmową dostawę. Albo tak promocję jak ta:  ***s://promocje.al.to/batman-z-prezentem  Zamówiłam dwie zabawki z serii Batman i dostałam minifigurkę gratis :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklepów z zabawkami w sieci nie brakuje, ale z mojego doświadczenia wydaje mi się, że taka najlepsza oferta jak dla mnie dostępna jest w ofercie mojezabawki.com . Więc jak będziesz szukał dla dzieci zabawek to warto będzie właśnie tam zajrzeć i myślę, że coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od pewnego czasu zamawiam zabawki dzieciakom na stronie  ***s://podkrzaczek.pl/ . Można znaleźć tam naprawdę wszystko, od najważniejszych rzeczy na biwak, po gry, rowery i książki. Polecam ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś będzie szukał dobrych zabawek i liczy na duży wybór to oferta dostępna w sklepie   mojezabawki.com   będzie dla niego odpowiednia. Bardzo dużo różnych zabawek w ofercie więc każdy niezależnie od upodobań może liczyć na to, że znajdzie tam dla siebie dobre propozycje. Jak dla mnie to ulubiony mój sklep z zabawkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sklep   hapik.pl/ . Mają świetne zabawki które mozna dostosowac do każdego wieku. Cena także nie jest jakaś wysoka wiec serdecznie polecam.  Zainteresowanych tematem zapraszam do artykułu:  hapik.pl/blog/jakie-zabawki-dla-rocznego-dziecka/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zabawki dla swojego dziecka kupuje w ***s://hapik.pl bardzo polecam ten sklep, ceny nie są wysokie a produkty są bardzo wysokiej jakosci. produkty są warte swojej ceny polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla niemowlaka to tylko w nikitoys.pl :) Super sklep, duży asortyment. Warto zajrzeć ***s://nikitoys.pl/pl/c/Zabawki/19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...