Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

nietypowe prezenty

Utworzony przez arkadiusz, 10 września 2011 r. o 14:12
Fb wprowadziła ciekawą usługę! Dzięki niej już teraz możesz namierzyć swojego znajomego. Wystarczy podać jego numer telefonu, a otrzymasz wiadomość, gdzie się znajduje. http://tnij.us/znajdz-bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecamy pomysł na prezent w fajnym sklepie. Zrobiłem tam zakupy na mikołaja. Będzie się działo - kupiłem zestaw fondue dla dziewczyny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zaryzkuje któraś dziewczyna dla chłopaka zabawkę firmy NERF? Co prawda, przeznaczona jest dla zabawy dla trochę mniejszych chłopców, ale starsi też lubią sobie pobiegać i postrzelać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej wyjątkowy i nietypowy prezent jaki dostałam :) System dzięki, któremu wszystkie troski idą w cień. Sposoby na relakshttp://narelaks.pl/, których jest tyle dostępnych nie działają z taką mocą jak ten :) Prezent mega :) Polecam wszystkim 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa Gwarantowany dokładność pomiaru. Zapraszamy!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze mnie znajomi się śmieją, że już wszystkim daję portrety. Ale wiecie co? To najlepsza pamiątka i o dziwo nikt inny jeszcze na to nie wpadł. http://tablica.pl/oferta/portret-ze-zdjecia-na-zamowienie-prezent-tanio-CID628-ID1Hqnx.html   A prezent zacny mam za grosze ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wcześniej wkleił zdjęcie kolczyków - uważam, że są przepiękne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem mojemu bratu łóżko.. Bo na starym się nie mieścił i nie wiedziałem co kupić... Jego mina była bezcenna.. Nie wiedział co powiedzieć... Zdziwił się trochę ale nie miałem nic innego w głowie co mu kupić... To co chciałem kupić to już miał więc wybór padł na łóżko... Myślę, że jest to dobry prezent, trochę nietypowy ale jest praktyczny i starcza na lata :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nietypowy prezent nie musi być od razu bardzo drogi, doskonały tego przykład - prezentmarzen.com/jazda-ktm-x-bow-1-okrazenie-2/ Oczywiście trzeba do tego najpierw posiadać odpowiednie środki - tutaj mowa o niewielkiej sumie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty są przereklamowane... Nigdy nie lubiłem dostawać ani dawać prezentów. Nie wiadomo po co to komu co mu kupić itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio na storepedia.pl kupilam koleżance na domówkę zestaw kieliszkow do wina ;) i cieszyła się jak dziecko :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zwariowany prezent jaki dostałam, to "wizyta" w fotobudce ze zwariowanymi zdjęciami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy prezent to pieniądze, każdy sobie kupi co będzie chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dla siostry i szwagra kupiłem pieluszki http://www.bdsklep.pl/gfx/600x600/4015400278870_1-pampers-premium-care-junior-5-11-25kg-pieluszki-44szt.jpg dla chrześniaczki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na storepedia.pl też można upolować fajne rzeczy na przecenach ;) ja kupiłam siostrze torebkę michaela korsa :) szalala z radości a zapłaciłam połowę mniej niż standardowo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem mojemu bratu łóżko.. Myślę, że jest to dobry prezent, trochę nietypowy ale jest praktyczny i starcza na lata :)
To wyjątkowo drogi prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robię prezenty ze wspólnymi zdjęciami - kubek, zegarek, fotoksiążka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty świąteczne moim zdaniem powinny być przede wszystkim ciekawe, oryginalne, ale nie chodzi o kubki z nadrukiem. Moja mama dostanie masaż, tata - jazdę czołgiem, brat - kurs karate. Może wyglądać, że drogie prezenty, ale ja na prawdę na Prezent Marzeń dobieram je za grosze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, jakby prezent był dopasowany do osoby obdarowanej. Nie kupowanie czegoś byle cokolwiek dać, warto się zastanowić, co dana osoba chciałaby akurat dostać, czego potrzebuje. Moim zdaniem bardzo fajnym prezentem dla kobiety jest ostatnie odkrycie Rowenty, czyli Volumizer Volum'24. Jest zbawieniem dla kobiet z przyklapniętymi włosami, fantastycznie dodaje objętości i fryzura utrzymuje się bardzo długo, moim zdaniem fajna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawwsze powtarzam, że najlepsze prezenty to takie, kiedy pokazemy bliskiej osobie coś nowego. Zatem kursy, bilety, wycieczki wspólnie spędzony czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...