Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pokemon go

Utworzony przez kondro, 21 sierpnia 2016 r. o 21:30
Czy wasze dzieci grają w pokemon go?? Moje oszalało na punkcie pokemomów ale ostatnio sie naczytałem ze hakerzy jakieś podróbki tej aplikacji ysyłają i potem blokują telefon, da sie jakoś zabezpieczyć telefon przed czymś takim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dziecko mnie namawiało zeby zainstalowac, no i zainstaloałem ale podobno sporo właśnie jest włamów, ja mam na swom telefonie gdate na androida, bo kiedys mi dziecko pokasowało zdjecia z galerii a nie miałem kopi zapasowej i wszystko przepadło, wiec sobie tego antywira zainstalowałem, wszystko pozabezpieczałem, tez przelewy robie telefoen i to tez zwieksza bezpieczeństwo, gierka dla mnie taka sobie ale diecko oszalało na jej punkcie i teraz duzo spacerujemy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...