Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

przedszkola

Utworzony przez hardmiss, 9 sierpnia 2008 r. o 19:08
Czy ktoś sie orientuje gdzie są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach? Lub znacie jakies w miare tanie przedszkola prywatne ( do 300 zł)??? Nigdzie nie mogę znaleść żadnej bazy takich informacji, w innych miastach juz utworzono cos takiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj, warto zerknąć na klubmalychekologow.info Są placówką wyjątkową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wczoraj jeździłam po przedszkolach i podobno u nas nabór zaczyna sie od 16 marca. Ale podobno są ciche już listy zapisów. Nie wiem czy to prawda. Jeżeli tak to sprawą powinna zająć się prasa albo telewizja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hardmiss napisał:
Czy ktoś sie orientuje gdzie są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach? Lub znacie jakies w miare tanie przedszkola prywatne ( do 300 zł)??? Nigdzie nie mogę znaleść żadnej bazy takich informacji, w innych miastach juz utworzono cos takiego....
Tak, www.junior.lublin.pl Zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...