Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beznadziejna szkoła

Utworzony przez Anonim1, 30 listopada 2009 r. o 21:06
Chciałem zaapelować do tych wszystkich uczniów którzy składać bedą paiery do szkół ponadgimnazjalnych w 2010r. aby nie składali ich do Zespołu Szkół nr 1 w Lublinie- w tej szkole nie liczą się uczniowie lecz tylko i wyłącznie nauczyciele, ich zdanie jest niepodważalne, uczniowie i ich problemy lub uwagi nie są wysłuchiwane tak jak zapewnia pani dyrektor na każdym zebraniu z rodzicami(oczywiście są wyjątki nauczycieli) ale ogólnie to fatalna szkoła. Jeśli nie chcecie się rozczarować to nie wybierajcie tej szkoły!!!! Ta szkoła to żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 lata wycięte z mojego życiorysu! Proszę redakcje aby dla dobra uczniów którzy kończą w roku 2010 gimnazjum opublikowała na łamach gazety to smutną prawdę o Zespole szkół NR 1 w Lubline. Za co ona ma ten certyfikat!!!!?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą!Ja również kończyłam tą szkołę i nie mam najlepszego zdania o niej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm widzę że kolega bądź koleżanka ma jakiś problem. Oczywiście nie zgadzam się z waszymi opiniami. I wszystkich serdecznie zachęcam do składania papierów właśnie na Podwale szkoła potrafi pomóc w każdym zakresie i radzi sobie z każdym problemem ucznia oraz nauczyciela. Więc nie wiem o co chodzi może mieliście jakiś problem czyli heh być może nie podobało wam się że w tej szkole i nie powiem że wielu innych jest dyscyplina ład i porządek. Aaaa może jesteście jednymi z tych niezdyscyplinowanych uczniów którzy bardzo chcieli postawić na swoim ale się nie udało.?? I właśnie czytając wasze posty śmiem twierdzić że tak było... Ja osobiście nie narzekam, nie narzekałam i nie bede narzekać ponieważ ta szkoła i ludzie w niej pracujący otworzyli mi okno na świat poprzez swoje postępowanie i pomoc. I wcale nie żałuje spędzonych w niej 3 lat i bardzo mile wspominam każdy dzień. Oczywiście każdy ma prawo powiedzieć swoje zdanie, ale najpierw zastanówcie się nim coś napiszecie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...