Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Feliniada 2009 - Na koncert disco polo przyjechał nie ten "Toples"

Utworzony przez antydiscopolowiec, 8 maja 2009 r. o 15:09
Po raz kolejny sprawdza się przysłowie "Polak mądry po szkodzie". Jak widać organizator doskonale wiedział, że wystąpi nie ten Toples, jednak chcąc przyoszczędzić trochę kasiuty stwierdził, że to bez różnicy kto będzie walał gupa na scenie. I otóż pomylił się bardzo mocno jak widać, bo okazało się, że Marcina Siegieńczuka zna o wiele więcej osób niż mu się zdawało i jego koncerty są całkowicie na żywo, przyjeżdża z pełnym składem muzyków, tancerzy i robią takie show, jakiego playback po prostu swoja studyjną kompresją nie jest w stanie nawet w połowie odzwierciedlić. Mało tego, Ci muzycy dowodzą, że muzyka disco -polo zagrana na żywo buja i kręci o wiele bardziej niż playback i zarówno fani d-p są zadowoleni jak i fani np. rocka bardzo zainteresowani. Niestety będzie jeszcze wiele imprez tak samo zpapranych, gdzie support o godz. 16 o niebo lepszy od gwiazd, ponieważ niektózy organizatorzy po prostu nie mają pojęcia o jakości muzyki, ich potrzeby estetyczne nie są na tyle rozwinięte aby dostrzec różnicę, pomiędzy żywym koncertem, a wysłuchanym 40 minutowym loopem, a studentow maja pewnie gdzies, byle impreza sie odbyla i tyle. Niestety słuchacze widzą różnicę i następnym razem będzie ich o połowę mniej, tylko pogratulować rozsądku i "zdolności" autoprezentacji organizatorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiem jakie beda konsekwencje dla publicznosci NIE BEDZIE DISCO POLO NA FELINIADZIE !!!! i tak sie to skonczy !!!! ja na miejscu organizatorow tak bym zrobil, poniewaz tylko oni mieli odwage zrobic koncert disco polo i co z tego ze byl Cliver i Lukash i Impuls jak Polakowi i tak nie dogodzisz - BO NIE TEN TOPLES eh...dalibyscie spokoj zebyscie sie nie przejechali i nie pozalowali tylu slow krytyki dla organizatorow bo juz nie ujrzycie zespolow diisco na organizowanych przez studentow koncertach.... ja osobiscie gratuluje samorzadowi UP koncertu rockowego w piatek 8 maja, bylo zajeb.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ich potrzeby estetyczne nastepnym razem będzie ich o połowę mniej," -estetyczne? a co estetycznego jest w disco polo?????? a jak bedzie ich o polowe mniej to bedzie bezpieczniej, tylko kto dzis organizuje w Lublinie koncert disco polo na taka skale jak UP na feliniadzie, eh za rok przyjdzie napewno tyle samo albo i wiecej, zalezy od zaproszonych zespolow. a tak jak kolega wyzej napisal - "zebyscie sie nie przejechali i nie pozalowali tylu slow krytyki dla organizatorow bo juz nie ujrzycie zespolow diisco na organizowanych przez studentow koncertach...." ale był by ubaw... robcie koncerty rockowe!!! Strachy daly super koncert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. teraz samorząd umywa ręce najlepiej,dokladnie wiedzieli że to bedzie "inny, podrobiony" Toples,a skusiło ich tańsze tragiczne wykonanie pewnie stwierdzając że i tak disco polo to nikt się nie zorientuje a jednak (chcialbym zobaczyć miny tych którzy myślą że to co my prezentujemy ten poziom koncertowania to disco polo:)) pozdro. także proszę o rozwage:) przepraszam fanów że zostali oszukani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się zgadzam z wypowiedziami niektórych osób, nie lubisz disco polo, to nie przyjeżdżaj. Wybierz się na ten koncert który Tobie odpowiada, a nie przyjedziesz, zrzędzisz, jeszcze rzucisz gdzieś butelką bo niezadowolony jesteś, a na drugi dzień piszesz, że żenada... Nie należę do dresów, a pomimo to przyjechałam na disco polo i dobrze się bawiłam przy grillu. Na drugi dzień też byłam, co prawda jak dla mnie drętwo było i niekoniecznie mi się podobało, ale szanuję gust innych studentów i nie komentuje wybrednie jakiegoś rodzaju muzyki. A co do tego, że walały się szklane butelki itd., ja co prawda nie widziałam, ale to już wina nieodpowiedzialnych (i nie ważne czy są dresami, czy studentami UP, Medycznej, czy innej uczelni) A i jeszcze jedno: Czy w tamtym roku na politechnice nie było szklanych butelek? Byłam tam, było ich o wiele więcej, i po co ględzić, lepiej uświadomić swoich znajomych, żeby takowych nie brali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha no i się Felin przejechał na podróbce Toplesów ja byłam tego samego dnia na ich prawdziwym koncercie na MEGAWAT w Warszawie. I to była prawdziwa impreza. Toples był super, utwory wykonane pierwsza klasa, w super aranżacjach. Marcin Siegieńczuk z zespołem a nie jakas tania podróba to sie nazywa udana impreza. Uczestnikom Feliniady pozostaje tylko współczuć że mają lipnych organizatorów, bo przeciez nawet Cliver przyjechała w niepełnym składzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam na koncercie i się rozczarowałam jak zobaczyłam zniewieściałego chłopaka podrabiającego TOPLES zobaczcie to http://toples.vs.blazej.patrz.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że nikt się z was na muzyce nie zna..... żal Disko Plolo to jeden znajlepszych gadunków muzycznych Są osoby które za tą nutą nie przepadają ale przy Disco odbywają się najlepsze imprezy... Nie obrażjąc takich zespołów jak Kult (nawet jest spoko) ale nie ma poruwnania z zespołem np. Boys(jeden z lepszych zespołw)... pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...