Mam przyjemność polecić Wam najnowocześniejszą w Polsce i najlepszą atrakcję na STUDNIÓWKI !teraz także w Lublinie i województwie w dodatku z filmowymi efektami specjalnymi.Co to jest fotobudka? Otóż Fotobudka Lublin to mobilne i ekspresowe studio fotograficzne - automat do zdjęć. Takich automatów jest wiele a w czym CrazyFocia jest lepsza?
  1. Zdjęcia goście weselni dostają w kilka sekund wywołane w najlepszej, japońskiej jakości
  2. Do każdego zdjęcia CrazyFocia daje inne tło dzięki efektom specjalnym - przenosicie się w scenerie tropikalnej wyspy, romantycznego Rzymu, Paryża a nawet na księżyc ;) Wszystko to dzięki technologii i efektom specjalnym z produkcji hollywoodzkich.
Jak to działa?
  1. Stajecie przed ekranem dotykowym wybieracie ustawienia swojej CrazyFoci
  2. Ubieracie maski i przebrania od CrazyFoci
  3. Wymyślacie najbardziej szalone miny mając podgląd na ekranie i zabawa sama się rozkręca.
Szczerze polecam CrazyFocię na wesela, studniówki i eveny! Szalone zdjęcia są świetną pamiątką i dają szansę gościom wziąć czynny udział w tworzeniu dobrej atmosfery. Wszyscy, którzy spotkali się z CrazyFocią uzależniają się od niej bo daje masę radości i pozytywnej energii !!!Po więcej informacji serdecznie zapraszam na stronę tej najnowocześniejszej atrakcji - CrazyFocia.pl    Sprawdźcie dostępnosć terminów na Waszę studniówkę: 7-3333-2-444 Polecam na 101% !  
Zaloguj się, aby oddać głos
0