Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztuje szkolna wyprawka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2016 r. o 20:53 Powrót do artykułu
Bzdura. 580zł to kwota wydawana przez rodziców dzieci, które nie mają zapewnianych podręczników. U mnie koszt wyprawki dziecka 5 klasa to 110zł. Piórnik dziecko chce ubiegłoroczny bo miało 2 i jeden się jeszcze nie znudził. Trzeba było kupić plecak - 99zł i zeszyty. Książki dostanie, adidasy i odzież są kupowane na bieżąco więc nie kupuje się u nas nowych specjalnie do szkoły - jak się zniszczą lub dziecko wyrośnie wtedy będą zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez jest 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie mam 500+ i ciuchy z lumpeksu, najtańsze kredki, itp. BRAWO PIEPRZONE PISOWCE, dla was moje dziecko to nie dziecko i napewno jak urośnie to wyjedzie z tego pieprzonego kraju, o to sama zadbam, tam wszystkie dzieci dostają i pierwsze dosytaje najwięcej natomiast kolejne coraz mniej, bo wiadomo, że np. drugie moze chodzić w ciuchach po pierwszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy ile chcemy. Oprócz książek mozemy dziecku kupić laptopa i tablet i możemy iść na promocję wyprawkową do media expert albo kupić używkę. Przede wszystkim trzeba się zastanowić co tak naprawde jest potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Używki to lepiej nie kupowac nieletnim... ale co do oszczędzania na promocjach to zgadzam się. Jeszcze lepiej odkładac wczesniej, żeby potemnie kupować tego najtańszego sprzętu, bo starczy na krócej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyprawki szkolne kosztują bardzo wiele, opis kosztów znalazłam tutaj ***s://loando.pl/wpis/pozyczka-na-wyprawke-szkolna . mam dziecko dopiero w przedszkolu, ale jak dostałam liste potrzebnych rzeczy przez właścicielkę to przeraziłam się. rozumiem, że ten oddział jest w warszawie, ale bez przesady narzucać takie wymogi. chyba jak mój syn pójdzie do szkoły to nie wiem czy sama nie będę musiała korzystać z pożyczek online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...