Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak i gdzie można się szybko nauczyć niemieckiego?

Utworzony przez Paweł, 17 lutego 2018 r. o 15:10
Witam. dostałem ciekawą ofertę pracy i mam postawiony jeden warunek, że szybko musze się nauczyć posługiwac językiem niemieckim w mowie, a czytanie i pisanie swoją drogą. gdzie i w jakis sposób najłatwiej będzie nauczyć się niemieckiego? może ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradził i podpowie? pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę tobie polecić naukę z tomaszem zalewskim. to jest lektor językowy, który uczy przez internet. sprawnie i skutecznie. ***s://zalewskitomasz.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam zdiwisz się, bo zajęcia są darmowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest poprostu totalny fan języka niemieckiego i idealista w dodatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj zgadza się, a zajęcia Pan Tomasz świetnie prowadzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie innej formy nauki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle robię postępy. Ta forma nauki coraz bardziej mi się podoba. Skontaktujcie się z lektorem Tomaszem Zalewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie ta możliwośc. Słyszałam, że są jakieś materiały wysyłan do domu, czy to prawda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naj[rawdziwsza prawda. Robię dzieki dobremu kontaktowi z Panem Tomkiem robię duże postępy językowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajęcia przez skyp byłyby fajną opcją dla mnie, bo sama wychowuję dwójkę dzieci  i nie mam czasu jeździć po szkołach językowych. Zgłoszę się do Pana Tomasza Zalewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ta metoda to rewelacja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...