Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to mamy komunę
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
popieram. walentynki jeszcze są ok, ale HELLołin to głupota.
1
I bardzo dobrze. Koniec z szatańskimi pomiotami...
0
idą na przegrane wybory
-1
co za imbecyle, niedługo tylko majówki i różaniec dzieciom zostaną...
-1
Brakuje jeszcze do kompletu obowiązkowej nauki religii i obowiązkowych rekolekcji w czasie zajęć lekcyjnych oraz rezygnacji z zajęć etyki.
-1
ja pieprzę, na kolana i się modlić do przywódcy
-1
Ładne oczy ;)
1
no i miesięcznce
-1
no i miesięcznice koniecznie
-1
Co za patologia. Niby środek Europy, niby 21 wiek...
-1
Miesiecznice, tygodnice i dziennice :) kogo nie będzie obniżone zachowanie.
-1
WRESZCIE!!!!!!!
1
Czy wróżby andrzejkowe nie są głęboko osadzone w polskiej tradycji? Przecież to stare zabawy z polskiej wsi. Jeszcze chwila i z lektur zostanie wycofany Kochanowski ze swoją "Pieśnią świętojańską o Sobótce".
1
Buahahahahahahahhahaa. Pisowska ciemnota level 100. Wszystkiego zabronić. Wszystkiego zakazać. Przypominam, że tzw. drzewko świąteczne tj. choinka nie jest Polska tylko Niemiecka czyli też trzeba zabronić.
0
W krajach starej UE jest zakaz jasełek, zakaz stawiania choinek nie mówiąc już o noszeniu medalików i krzyża. To nie jest moja Europa. Czuje się prześladowany.
0
Dobrze hołocie, starzy głosowali na fanatyków to morda w kubeł i kiwać się przy katabasie sypiąc mu złocisze:)
-1
A co czerwoni by chcieli??!! Może dziadka mroza i śnieżynkę?! Albo święto Maszy i niedźwiedzia!
0
hmmm, jakie ladne ukraińskie oczęta, wrrrr :)
0
W PRL-u nie było walentynek, wróżb andrzejkowych, czy halloween w szkołach. Były za to mikołajki, choinka, zabawy. Dorośli zaś organizowali sobie wszystko co chcieli. Walentynki to obce nam święto, ale nic złego nie wnoszące, więc myślę, że mogłoby spokojnie być nawet w szkołach. W końcu patronem miłości jest św. Walenty :). Co do halloween to jestem jak najbardziej za likwidacją obchodzenia tego czegoś w szkołach. Prywatnie niech sobie ludzie robią co chcą.
1
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.