Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dziś ruszają Juwenalia 2009. Studencki korowód na żywo

Utworzony przez confused, 6 maja 2009 o 13:11
futureheads chyba o 21 a nie o 18. (?)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie tylko u was na dzienniku bo na www.lublinforum.com tez. wiec nie gadajcie glupot
0
Korowód studentów ruszy O godz. 16.30 spod Politechniki wyruszy po jakiemu to?????
0
śmieszna impreza...niech sie wieśniaki bawią...
0
wieśniak to Twój tata
0
wieś śpiewa, wieś tańczy... festyn z wiejską muzyka to dopiero buractwo. aż mi szkoda że moja uczelnia ma taką imprezę w planie juwenalii. poraszka! na szczęście jest cały wachlarz mozliwośc by się dobrze pobawić, pozdrawiam!
0
JUWENALIÓW ANALFABETO!!!!!!!!!!
0
i porażka [ !!!!!! ] baw sie gdzie indziej to nam wstyd za ciebie^^
0
kto nie był niech żałuje bo było świetnie. a jeśli ktoś uważa że to impreza dla wieśniaków to muszę powiedzieć że kurde troche nas było nie.?
0
Do Wiecznego Studenta- każdy ma swój gust i wiadomo, że o nim się nie dyskutuje. Za to buractwem jest to, że nawet ta Twoja uczelnia nie nauczyła Cię pisać i to jest największą PORA-Ż-KĄ. Do Davida- eee...tutaj jednak nie będę komentować, bo przecież nie zniże się do Twojego poziomu.
0
A JA LUBIę DISCO POLO
0
Jesli Prezydent Miasta Lublina oddal wam klucze do miasta to ja z niego wyjezdzam. Nie chce aby miastem zadzila banda pijanych, wulgarnych ludzi. PL - sex i woda.... a kiedys student nalezal do elity. Upadek kultury studenckiej, totalna zenada.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: