Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpopularniejsze metody nauki języka angielskiego. Czym się różnią?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2016 r. o 20:03 Powrót do artykułu
ja prawdę mówiąc nie wiem jaką metodą uczą w lincolnie w Warszawie ale nie ma to dla mnie w sumie znaczenia jakoś bo najważniejsze jest to że widzę realne efekty kursu, w sumie namówiła mnie koleżanka która nie chciała się sama zapisywać i bardzo jej teraz jestem za to wdzięczna, lektorzy są wymagający ale super przekazują wiedzę, grupa też fajna no i mam nadzieję, że uda mi się niedługo podejść do certyfikatu bo fajnie by było się z lektoratu na studiach już zwolnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo jest tych metod nauki, ja chodzę do empiku i tam jest to wg metody insell, która jest bardzo praktyczna, nie klepiemy w kółko present simple tylko tak to jest pomyślane zeby się uczyć na przykładach z życia wziętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i metod jest dużo, ale chyba większośc szkół ma podobne. Przynajmniej jak się trochę o tym czyta. W speak up, jako coś dodatkowego mam Activities Club - są różne, ja lubię filmy, więc zapisałam się na taki związany z kinem. Fajnie uczy się rozmawiać po angielsku, jak to jest o swoich zainteresowaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że różne są metody nauki języka angielskiego,ale najbardziej przekonuje mnie metody w Teddy School Gliwice, gdzie dzieci naprawdę mogą się skutecznie nauczyć języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio kupilam corce amelce 10 lat gogle wirtualnej rzeczywistosci feelsense360 z aplikacja do nauki angielskiego, corka sobie gra i naprawde mozna zauwazywac postepy, wczesniej nie wierzylam w dzialanie takiej metody, ale maz mnie namowil i teraz sie z tego ciesze, bo amelka sama bierze gogle i sie bawi w wolnej chwili, a potem powtarza mi angielskie slowka z gry! super sprawa, polecam kazdemu, bo najwazniejsze, ze juz dluzej nie musze jej gonic do nauki angielskiego i mam tez chwile dla siebie w ciagu dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam metodę SITA, bardzo dobrze mi się sprawdziła. Zawsze miałam trudność z zapamiętywaniem słówek i niestety jeśli chodzi o angielski to orłem nie jestem :( Ale na tą metodę chodziłam właśnie do Artcom w Rzeszowie i teraz ją każdemu polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ***s://***penpaland.com strona internetowa oparta wymiany językowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam do szkoły językowej kilka miesięcy i testowałam wiele metod nauki języka angielskiego. Niestety żadna z tych metod nie potrafiła mnie zmotywować do nauki języka. Od niedawna u mnie zaczęła się sprawdzać NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA, jedyna metoda która uczy naturalnie mówić. Tak jak dziecko kiedy tylko zaczyna mówić powtarza słyszy dźwięki z otoczenia ono się uczy naturalnie. Serdecznie polecam poczytać sobie o niej w internecie, bo dzięki niej ja znowu wróciłam do nauki i co zauważyłam to bardziej systematycznie do niej podchodzę. Zupełnie zmieniłam podejście do nauki dzięki tej metodzie. Nauka może być czymś przyjemnym tylko trzeba chęci. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...