Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka niemieckiego przez skype

Utworzony przez Dominik, 16 lutego 2018 r. o 19:07
Witam. Przechodze teraz rehabilitację w domu i nie mam możliwości chodzić do zadnej szkoły językowej żeby podciągnąć się w języku niemieckim. słyszałem, że istnieje nauka przez skype. czy ktoś z tego korzystał i może ma jakieś fajne namiary? dziekuję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Jak masz przyzwoite łącze internetowe i posiadasz skypa, to polecam naukę on line. ja uczyłem się u pana Tomasza Zalewskiego przez skyp i bardzo szybko się nauczyłem poprawnie mówić z akcentem i rozumieć mowę niemiecką . do tego pan żalewski ma świetny akcent, dobrą dykcje  i dobrze stopniuje poziom wiedzy. nie narzekałem, bo to wszystko wyglądało solidnie i tanio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie przez skyp metoda jest najbardziej skuteczna. korzystam z tej strony ***s://zalewskitomasz.pl/ . tu wszystko jest dokładnie wytłumaczone co i jak, a sama nauka to przyjemność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pre School the best!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrzcie sobie i posłuchajcie ***s://***youtube.com/watch?v=lnpmz2omcd4&list=plyggq3gv54pg6vfiqcfnz5-uvgnqufmso
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też bardzo dobrze się uczy z panem Tomaszem. Fajnie bo mam czas w domu i moge się spokojnie uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej szkole ***s://effectiva.pl/ uczą wiele języków metodą przez skype - niemiecki też jest : ***s://effectiva.pl/niemiecki-przez-skype/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez skyp jest ekstra. spokój i duże możliwości nauki w domu. Popatrzcie sobie na strony pana Zalewskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie przez skyp metoda jest najbardziej skuteczna. korzystam z tej strony ***s://zalewskitomasz.pl/ . tu wszystko jest dokładnie wytłumaczone co i jak, a sama nauka to przyjemność!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sobie po prostu innej metody nie wyobrażam.Nie nadaję się do żadnej szkoły językowej. Mogę uczyć się tylko w domu przez skyp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauka przez skyp to fajna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też teraz zamówiłem kilka lekcji żeby zobaczyć jak to jest i przyznam szczerze, że jestem na tak tej formie nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie nie ma innej opcji. Uczę się przez skyp, w domu rozmawiamy tylko po niemiecku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest swietny pomysł z nauką przez skypa. Jak naj bardziej jestem fanem tej metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Intyernet jest dla mnie najlepszym sposobem nauki. kontaktuję się ze swoim lektorem i nie tracę czasu na szkołę idojazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...