Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strachy na Lachy na piatkowym koncercie na Felinie

Utworzony przez jola, 11 maja 2009 r. o 22:10
Chcialam podziekowac organizatorom z UP za super imprezke w piatkowy wieczor. Strachy na Lachy daly swietny koncert, super wrazenia i naprawde kurcze dzieki !!! bawilam sie po prostu super. Duzym zaskoczeniem byl dla mnie Rotten Bark - naprawde dobry zespol, nawet znalazlam ich na myspace, polecam wszystkim, Lubelski Londyn rowież jak zwykle dał bardzo fajny występ. Tak wiec dziekuje wszystkim ktorzy byli na koncercie i tym co organizowali za dobra zabawe!!!! Feliniada !!!! ten miś co biegal po placu tez byl fajny hihi nawet zdjecie mam z misiem, fajny pomysl na reklame uczelni:) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się swietny koncert Strachow, i dobra organizacja jesli juz o tym mozna napisac, bo jak czytalem inne fora to zwracacie na to uwage, wiec i ja dorzucę swoje 3 grosze. Jako jedyna uczelnia co roku placa za MPK - moze duzo ludzi w nich jedzie ale powrot z Feliniady takim autobusem, to jak druga impreza, ciasno, nie ma czym oddychac ale za to jaka amosfera heh i ogolnie jak dla mnie bylo ok, widzialem ze zaraz po koncercie wszyscy organizatorzy z workami poszli sprzatac po nas. Wielki szacun dla Was!! Za rok tez wpadne,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rotten Bark - fakt super zagrali, pozdro dla Was chlopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było świetnie, Akurat kocham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...