Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sukienki studniówka 2010

Utworzony przez Drzewo, 23 stycznia 2010 r. o 01:28
Dziewczyny nie mają nic ciekawego do zaprezentowania! Nie stać Was nawet na nutkę oryginalności. Krótkie sukienki są żenujące, do tego wszystkie identyczne, długie wyglądają jak koszule nocne z targu. Żal! Ani odrobiny elegancji, uroku, subtelności. Moda modą, a osobowości brak! Jeszcze to żałosne zadzieranie spódnic, żeby zaprezentować tandetnie czerwoniastą podwiązkę - krzycząc: tak! należę do tłumu, jestem zaobrączkowana, jestem częścią bezmózgich mas! Powodzenia w nudnym życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre słowa!!! Wprawdzie do podwiązek nic nie mam bo można to traktować jako tradycję, studniówkowy zwyczaj (choć też nie trzeba się tym tak baaardzo chwalić!)... Ale te kiecki zazwyczaj dziewczyny mają takie przeciętne że ble... ;// Jeszcze nie miałam własnej studniówki ale planuje postawić na oryginalność ciekawe kto podąży moim tropem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że chyba macie jakiś problem z tymi studniówkami. Przecież każdy zakłada to co mu się podoba, nieprawdaż? Twoje zdanie w tym temacie nie ma najmniejszego znaczenia. A podwiązka to tradycja, tak jak hmm dzielenie się opłatkiem. A do tego też masz jakieś ale? "postawię na oryginalność" haha, a co założysz strój kobiety kota? No bez przesady, wrzućcie na luz i nie spinajcie się tak, co Was to obchodzi kto się w czym nosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z zespolem? Z wystrojem sali? Lepiej zrobic to samemu czy wynajac jakas agencje? Fajnie jest samemu dekorowac sale, ale efekt koncowy nie zawsze jest rewelacyjny, bardziej przypomina tandete Moja znajoma w zeszlym roku razem ze znajomymi wynajela firme, ktora zajela sie doslownie wszystkim - wystroj, jedzenie, nakrycia stolow, zespol itp.... Ogladalam kasete i naprawde efekt byl swietny- zaopatrzyli sie nawet w wizualizacje swietlne, wygladalo to jak by sie bylo na koncercie. Podobno kazdego zatkalo. Czy ktos jeszcze wynajmowal ten zespol? Ich strona to http://twojastudniowka.pl/ . Jesli ktos cos wie wiecej na ich temat, prosze piszcie, moja szkola chce ich wynajac, ale najpierw wolala bym poznac wasze opinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
En los últimos tiempos, replicas bolsos Loewe haciendo alarde de un bolso de Gucci se ha convertido en la última declaración de estilo que refleja el gusto estético de la persona. replicas bolsos Esto ha hecho que las bolsas de diseñador una posesión envidiable entre las mujeres conscientes de la moda. Sin embargo, bolsos imitacion prada estos bolsos vienen a un alto precio que los hace inasequibles para muchas mujeres. Al darse cuenta de la creciente replicas bolsos Carolina Herrera demanda de bolsos de diseño entre las mujeres conscientes de la moda con un presupuesto limitado, replicas relojes un número de compañías están ofreciendo bolsas de bolsas de réplica diseñador que son bastante asequibles.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja dziewczyna znalazła sobie jakąś dziwną sukienkę za 1800 zł ja na swoją dobre kilka lat temu chciałem iść na luzie, jeansy, marynarka i t shirt ale powiedzieli mi że nie moge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja, za to faceci się bardzo wyróżniają, każdy tak samo ubrany, ale za to jeden brzydszy od drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś tu albo zazdrości bo nie idzie ( nie poszedł na studniówkę ) albo ma z tym inny problem. Proponuję przestać patrzeć na innych i zająć się sobą :) skoro potrafisz ubrać się super oryginalnie i z gustem to ciesz się że będziesz pozytywnie się wyrożniać i przestań patrzec i wytykać palcem innych .   _______________________________________ Zrób własną stronę www
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest moda na studniówkach, ciężko ją zmenić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a co może na studniówkę w dresie pójść. Mi się podobają sukienki dziewczyn na studniówkach jeśli oczywiście są takie w miare skromne. Nie podoba mi się jak dziewczyna założy balową sukienkę taką, że pół sali zajmuje, wystroji się lepiej niż jakby ślub brała. No ale cóż nic na to wszystko się nie poradzi.                 ___________________ Super  iluzjonista .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sliczne i niedrogie sukienki można spotkać w kolekcji sugarfree.  Sukienka nie powinna być zbyt ektrawagancka, bo przecież co niektórzy nauczyciele będą się nam przygadać baczym okiem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na studniówkę idealnie nadają się sukienki koktajlowe, polecam wam zajrzeć na http://wedly.pl/sukienka-koktajlowa/ , a w tym sezonie szczególnie modne są pastele i sukienki w kwiaty :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...