Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustna matura 2015 angielski, niemiecki zestawy

Utworzony przez Maturzysta, 12 maja 2015 r. o 08:52
Hej :) Jak ktos jeszcze nie zdawal ustnej z angielskiego i szuka opracowań to polecam http://twoja-matura.pl/angielski/ustna-matura-z-angielskiego-mamy-odpowiedzi/. Dla osob z niemieckim polecam http://twoja-matura.pl/niemiecki/rozwiazane-zestawy-z-jezyka-niemieckiego-tylko-u-nas/ Samych dobrych wynikow zycze :)
Ostatnio edytowany 18 maja 2015 r. o 15:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się i przy okazji odświeżam =)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MIAŁAM ZESTAW 10, 1 ZADANIE W I . PROPOZYCJA Z WYJŚCIEM DO KINA(WYBÓR FILMU ,TRANSPORT , ZAKUP BILETÓW, JEDZENIE W KINIE)   2. OBRAZEK MŁODA DZIEWCZYNA UCZY SIĘ W KUCHNI UŻYWA LAPTOPA I KALKULATORA W TLE MAMA GOTUJE , SA ZADOWOLONE)   + PYTANIA DLACZEGO UŻYWAMY SPRZĘTU ELEKTR. DO NAUKI    JAKI MAMY SPOSÓB UCZENIA SAMI CZY W GRUPIE 3. WYNAJMUJESZ POKoJ PIERWSZY NA BOGATO DRUGI NORMALNY......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZYWIŚCIE MÓWIĘ O EGZ. Z NIEMCA:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś może z warmińsko-mazurskie i mógłby przesłać ? Chodzi o niemiecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pobrać te zestawy z tej strony twoja matura ? Ma ktoś może je wszystkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego pobrać, czy ktoś może mi pomóc? Interesuje mnie zestaw dla woj. mazowieckiego ( mój mail: kamila635@gmail.com ) Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może tu przesłać te zestawy ? bo mam problem z pobraniem .;/  Ustny angielski woj.wielkopolskie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma może ktoś z wamińsko-mazurskiego? Proszę o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbowałam już 4 razy i nie mogę tego pobrać :blink: Bardzo proszę o pomoc! Chodzi mi o województwo małopolskie (takie samo ma chyba lubelskie i podkarpackie) Mój mail: ania7.96@wp.pl Bardzo proszę o pomoc :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się naciągnąć! Te zestawy to ściema. To całe exofiles.pl to nie hosting plików tylko strona zapewniająca płatną subskrybcję! Wejdźcie na stronę główną i zjedźcie na sam dół - zobaczycie regulamin. Ta strona ma na celu wyłudzanie hajsu od maturzystów.   Poza tym, to nie jest tak, że dla każdego województwa są inne zestawy. Według owej strony zestawów jest 400, podczas gdy na język polski przypada "jedynie" 300, a przecież tych z polskiego musi być więcej, bo każdy musi przystąpić do tego egazminu, co nie dotyczy języka angielskiego (bo spora część wybrała niemiecki lub inne języki).   I jeszcze jedno, jeśli ktoś mi nie wierzy. Wejdźcie na tę stronę: exofiles.pl. Następnie wpiszcie w polu wyszukiwania cokolwiek (nawet "dupa", "gówno", "jadomkoniepobetonie.rar" albo "iso.rar.exe.dll.dupa"). Oczywiście strona stwierdzi, że każdy z tych plików ISTNIEJE, a co więcej został dodany wczoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też proszę o pomoc wo. śląskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może tu przesłać te zestawy ? bo mam problem z pobraniem .;/  Ustny angielski woj.wielkopolskie 
Przesłał Ci ktoś te pliki też mam z tym problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też próbowałam wiele razy i nic.Błagam niech mi ktoś prześle angielski ustny z wielkopolskiego. julkagalewska@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktos przykladowe zestawy ustne z niemieckiego? Woj.małopolskie moj email to kasia629.1995@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...