Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolne dni w szkołach: Jedne dzieci się uczą, drugie odpoczywają. Skąd te różnice?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2017 r. o 09:30 Powrót do artykułu
"Boże Ciało wypadnie w czwartek 31 maja, wolny będzie najprawdopodobniej także następujący po nim piątek." - hm, może by to Boże Ciało przenieść na piątek albo na poniedziałek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeju też problem. za moich czasów bylo wolne tylko 1 listopada. teraz mlodziez ma duuuzo laby niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pracę zarówno 31 października, jak i 2 listopada. I co, mam się zwolnić?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej szkole rodzice wysyłają na lekcje nawet chore dzieci - im w szkole dłużej tym lepiej. Nakarmią, zaopiekują się i jeszcze się peeselowska dyrektorka do najbardziej wpływowych rodziców mizdrzy, żeby tylko ewaluacja dobrze wypadła. Chora szkoła, chory system, chory kraj... Kto i kiedy to poskłada? I czy w ogóle poskłada, bo wraża koalicja zdrady narodowej wszystko dokumentnie zdezorganizowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole syna (technikum),,pracuje,, się 31.10 oraz 2,3 listopada nieszczęścia nie ma. Choć zazdrości uczniom 9 LO bo mają wolne. Za to ,,później,, sytuacja się odwróci. Co się odwlecze to nie uciecze. Jak dziecko jeden dzień nie przyjdzie do szkoły chyba ,,wielkich ,, zaległości,, mieć nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tępa dzida ? Spokojnie może nie posyłać dziecka do szkoły bo jak przejmie geny matki na 100% będzie głupia. Szkoda ze nie pomyślała że większość 2 i 3 listopada idzie do pracy i ... nie ma co zrobić z dziećmi. Z drugie strony kim ona jest że właśnie z tą gęsią redaktorzyna DW zrobił wywiad ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już trochę nie pzresadzajmy. O tak wydaje mi się, że teraz nauczyciele nie podchodzą bardzo poważnie do nauki i zdecydowanie częściej dzieci jeżdzą na różne wycieczki, uczestniczą w konkursach i różnego rodzaju spektaklach, przez co zazwyczaj tracą większość czasu zarezerwowanego na naukę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...