Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ktoś napisał w komentarzu, że nauczyciele to kasta, z którą trzeba się rozprawić. uważam, że najpierw powinno się rozprawić z rodzicami, którzy wychowują dzieci na rozpuszczonych, wyrachowanych i roszczeniowych ludzi. młodzi ludzie, którzy mogą znaleźć pracę w innym zawodzie odchodzą ze szkołu po paru latach pracy. zarobki (mianowany ok. 2400) + brak społecznego poszanowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby dlaczego nie mają dostać odszkodowania? Przecież to dla nich zmarnowany rok i mnóstwo stresu. Egzaminatorzy powinni ponosić realne konsekwencje swoich decyzji - może wówczas lepie przykładaliby się do swojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z polskiego rozszerzonego miałam taką sytuację. Wynik: 5% niemożliwe żebym napisała tak słabo lub zrobiła jakiś krytyczny błąd, zawsze byłam świetna z tego przedmiotu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy od lat sie dzieją takie jaja, ja pieprze, to po wuj są te matura jak takie głupoty wychodza, przeciez to decyduje o przyszlości ludzi, litości, gdzie ja żyję, co za popieprzony kraj, młodzi wyjeżdzajcie z tego kraju, nie dajcie się nabrać na ich głupie 500+, bo się zmieni obcia i zostaniecie z ręką w nocniku jak napieprzycie dzieci, zakładajcie rodzny z głową a nie  z tym co te niby cholerne katolickie pisowce obiecują, bo robią was w bambuko. Ja stara baba uwierzyłam solidaruchom z lat 80 i co  mam, po 40 latach pracy nainiższą krajową, zmarnowałam swoje zycie, już umrę w tym głupim kraju, ale wy nie dajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ktoś napisał w komentarzu, że nauczyciele to kasta, z którą trzeba się rozprawić. uważam, że najpierw powinno się rozprawić z rodzicami, którzy wychowują dzieci na rozpuszczonych, wyrachowanych i roszczeniowych ludzi. młodzi ludzie, którzy mogą znaleźć pracę w innym zawodzie odchodzą ze szkołu po paru latach pracy. zarobki (mianowany ok. 2400) + brak społecznego poszanowania.
mają rację, zapieprzam 38 lat za najniższą krajową i co, zrobiłeś pracodawco ze mnie sobie niewolnika, muszę dopieprzyć bo już nie wykadę w wieku 60 lat za granicę , MŁODZI NIE DAJCIE SIĘEEEEEE ZNIEWOLIC WE WŁASNYM KRAJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ich praca. jak ja wykonam swoja żle to dostane po,,***,,. a tu żadnych konsekwencji. debile to sprawdzają , niedouki czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się tylko kujesz, a nie starasz zrozumieć, to się nie dziw, że dostajesz 0 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to dopiero przypadek i pierwszy raz.? To jest tak podłe i ohydne, że powinno się ludzi, dawno już sami powinni zając się kopaniem kartofli, wykopac na zbity pysk. Radość bezpowrotnie zabrana. Bagnoa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta matura to chory pomysł. Daremna praca i nauka i stres,ale nie przed egzaminem tylko żeby jakiś debil, który bierze za to kasę łaskawie bezbłędnie dodał parę punktów. Chory system,chory kraj tylko szkoda młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy któryś egzaminator poniósł z tego powodu jakieś konsekwencje? Np finansowe. Momentalnie statystyki poszłyby w górę. Bo na razie to konsekwencje ponosi uczeń, a bucowaty i arogancki pan Smolik,szef OKE jest zadowolony. Powinien polecieć na pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jakie konsekwencje poniosą błednie sprawdzający???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potem taki egzaminator trafi do chirurga i będzie gardłował, że mu w 40% operację wykonał i odszkodowania żądał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele - kolejna kasta, która broni swoich przywilejów nabytych za komuny np. Karta Nauczyciela, roczny płatny urlop raz na 7 lat na poratowanie zdrowia. A robotę jak widać olewają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana. Misiewicze w wojsku, Misiewicze w Okręgowej Komisji. Maturzyści nie mają co się martwić - wracają te czasy, gdy nie matura ale chęć szczera zrobi z ciebie oficera (magistera, ministera itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...